Ada Masalı 1. bölüm reyting sonuçları | Dizi izlendi mi tutar mı? 15 Haziran Salı reytingleri

Televizyon ekranlarında yaz dönemine başlanmasının ardından birçok yeni dizi ve yapım televizyonda yer alıyor. Kimileri sadece mevsim boyunca yayınlanırken bazıları da sezonun içerisinde kendisine yer buluyor. Bu akşamdan itibaren STAR TV'de yayınlanmaya başlayan ve ilk bölümüyle seyircilerinin karşısına çıkan Ada Masalı'nın performansı merak konusu. Peki, dizi izlendi mi tutar mı? Ada Masalı 1. bölüm reyting sonuçları haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

TV 15.06.2021, 18:44 15.06.2021, 19:15 Burak ZİHNİ
Ada Masalı 1. bölüm reyting sonuçları | Dizi izlendi mi tutar mı? 15 Haziran Salı reytingleri

STAR TV'de bu akşamdan itibaren izleyicilerinin karşısına çıkacak ve ilk bölümüyle beklentilerin büyük olduğu Ada Masalı'nın performansı sabırsızlıkla öğrenilmek isteniyor. Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile zirveyi hedefleyen ve ilk akşamında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın final bölümü ile yarışacak olan yapımın performansı ilerleyen haftalardaki gidişatını da gösterecek gibi gözüküyor. Peki, dizi izlendi mi tutar mı? Ada Masalı 1. bölüm reyting sonuçları haberimizde yer alıyor.


Ada Masalı 1. bölüm özeti

Haziran, ne zamandır hayalini kurduğu Tokyo’daki pozisyon için patronu Doygun’la görüşmeye gider. Ancak hayalindeki terfiyi almak için patronuna bir konuda yardım etmesi gerekecektir: Kırlangıç Adası’na gidip arsasını satmamak için direnen, Ada’nın da gelişiminin önünü tıkayan huysuz adamın bir açığını bulmalıdır. Haziran, bahsedilen araziye gittiğinde Poyraz’la tanışır. Poyraz onu turist kafilesiyle beraber fabrikadan atmaya çalışır. Daha ilk andan birbirlerine gıcık olurlar. Bu sırada Haziran patronun ihtiyacı olan bilgiye ulaşır. Çok sevdiği İstanbul’a dönmek için sabırsızlanırken yıllardır görmediği teyzesiyle karşılaşır. Vapuru da kaçırınca mecburen Ada’da kalırlar. Ne olduğunu anlayamadan kendisini Poyraz’la dans yarışmasında dans ederken bulan Haziran çok geçmeden patronu tarafından yanlış yönlendirildiğini öğrenir. Dahası istemeden zarar verdiği kişinin Poyraz olduğunu anlar. Neden olduğu zararı düzeltmeyi kafasına koyan Haziran, Poyraz’a bir teklifle gider. 

ada masalı

Ada Masalı oyuncu kadrosu

  • Alp Navruz (Poyraz)
  • Ayça Ayşin Turan (Haziran)
  • Nihan Büyükağaç (Selma)
  • Bülent Çolak (Görkem Doğan)
  • Eylül Ersöz (Nehir)
  • Cem Anıl Kenar (Hakan)
  • Beril Pozam (İdil)
  • Özge Demirtel (Biricik)

Ada Masalı 1. bölüm reyting sonuçları

14 Haziran 2021 tarihinden itiabren STAR TV'de yayınlanacak olan Ada Masalı salı akşamlarında izleyicilerinin karşısına çıkacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yanı sıra Abrupa Şampiyonası maçları da dizinin izlenme oranlarını etkileyebilir. Ana haber bültenleri, reality programları ve daha birçok yapım sıralamada etken olacak. Reyting sonuçları 10.00-10.30 arasında açıklanmaktadır.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?