Akıncı 4. bölüm tek parça full Youtube izle | Akıncı 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2020 yılının ilk dizilerinden Akıncı'da 4. bölüm heyecanı yaşanıyor. Dizide yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. İzlemek amacında olanlar için de birçok alternatif söz konusu. ATV'nin yayınlandığı günden bu yana reyting zirvesine oynayan dizisi Akıncı 4. bölüm izle seçeneği ile karşınızdayız. Akıncı 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... İyi seyirler dileriz.

TV 22.01.2021, 08:06 Burak ZİHNİ

Cuma akşamlarının zirve adaylarından Akıncı dizisi yeni bölümüyle 15 Ocak Cuma günü ekranlardaki yerini aldı. Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi başta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çekerek bu sezon gündemden düşmeyen Akıncı'nun yeni bölümünde neler olacağı da merak edilerek araştırılıyor. Akıncı 4. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Akıncı 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.


 

Akıncı 4. bölüm özeti

Cevdet, polis sorgusundan kurtulmanın yollarını araraken Nergis de babasının 'gerçekte' kim olduğunu öğrenmek için Kemal'den yardım ister. Lukas görevden alındığını öğrendiğinde ülkeden ayrılmadan önce Akıncı'ya karşı savaş açmak için güç toplar. Lukas'ı takipte olan Akıncı için bu savaş beklediği fırsattır ama Lukas beklenmedik bir hamle yapar. Gizli Yapı, yetki alanının dışına çıkan Lukas için ölüm emri verir ve bu görev Cevdet Emiroğlu'na verilir. Bunu öğrenen Lukas, Cevdet'i Nergis üzerinden vurmayı planlar. Üstelik bu kez Akıncı, Nergis'in yardımına koşamayacak kadar uzaktadır. Nergis'i kurtarmak için sürpriz bir isim ortaya çıkar.Akıncı reyyan


ATV Akıncı 54. bölüm full tek parça HD izle

Cuma günlerinin zirve adaylarından biri olan Akıncı 4. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Akıncı'ın 4. bölümünü atv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

hercai miran aslanbey


Akıncı 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'nin fenomen dizisi Akıncı 5. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa atv.com.tr ve ATV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?