Arka Sokaklar 578. bölüm tek parça izle - 579. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar'da yeni bir hafta daha ekranlara geliyor. Rıza Baba ve ekibinin başındaki Servet belası farklı noktalara doğru gitmektedir. Hedefte bu kez Rıza'nın ailesi vardır. Rüşvet suçlamaları sonrasında Ali gözaltına alınır. Sonrası ise ekibin mücadelesiyle şekillenecektir. Arka Sokaklar 578. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Arka Sokaklar 579. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde. İşte detaylar...

TV 19.02.2021, 07:46 Burak ZİHNİ

Yıllardır ekranlara gelen ve her bölümü ile de reyting zirvesine oynayan Arka Sokaklar'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Rıza Baba ve ekibinin başındaki Servet belası giderek daha da büyür. Hedefte olan Ali ve Pınar'ın bu işten nasıl kurtulacağı merak konusudur. Ali ve Pınar'ın ortak hesabına yatırılan 250 bin euroluk paranın ardından olaylar başlar. Pınar'ın aracı çekilir, koluna kelepçe vurulur. Ali de gözaltına alınır. Pınar'ı olaylardan uzak tutmak adına suçlamaları kabul eder. Ekip de onları kurtarabilmek adına çalışacaktır. Arka Sokaklar 578. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Arka Sokaklar 579. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.

Arka Sokaklar 578. bölüm özeti

Pınar ve Ali bankadan gelen uygun araç kredisi fırsatını değerlendirip eski arabalarını satıp üzerine bir miktar kredi çekerek sıfır araba almaya karar verirler. Pınar inanılmaz mutludur. Bankaya gidip müşteri temsilcisi Pelin ile görüşüp gerekli belgeleri imzalar. Akabinde yeni arabalarını seçip almaya karar verirler. Çoluk çocuk herkes çok mutlu olur. Arabanın kaskosu da Rıza’nın hediyesidir. Amca lakaplı Servet bu sırada boş durmaz. Rıza Baba ve ailesine çok pis bir tuzak kurar. Ekip Gazi’nin yerinde bir arada toplanıp keyifli zaman geçirirken, savcı Fahri ve Maliye Bakanlığı Müfettişi Kemal üstat mekana gelir. Servet Karaca’nın mekanın da bulunan belgelerin içerisinde Ali, Pınar Akdoğan ortak hesabına Servet Karaca’ya bağlı hesaplardan 250.000 Euro tutarında para aktarıldığı tespit edilmiştir. Rıza, Ali ve Pınar gözaltına alınır. Ekibimiz kumar şebekesini çökertmenin peşindedir. Cemal ve Ezgi Seçkin’i takiptedir. Hakan ve Arda eş zamanlı olarak Seçkin’in adamı Edip’i paketler. Edip’in iş birliğiyle Cemal Erdem’in villasındaki kumar partisine sızar. Kumar şebekesini çökertmeye çalışırken içeriye giren Muzaffer herkese sürpriz olur. Ekip o an için baskından vazgeçip Muzaffer’i bitirmenin peşine düşer.


MERVE OFLAZ

 

Kanal D Arka Sokaklar 576. bölüm full tek parça HD izle

Cuma günlerinin zirve adaylarından biri olan Arka Sokaklar 576. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Arka Sokaklar'ın 576. bölümünü kanald.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

arka sokaklar hande başak atıcı fotoğrafları

 

Arka Sokaklar 579. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar 579. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa Kanal D.com.tr ve Kanal D Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});