Arka Sokaklar 579. Bölüm Özeti ve Fragmanı İzle – 26 Şubat Cuma

Yıllardır cuma akşamlarının klasiği olan ‘Arka Sokaklar’ dizisi yeni bölümü ile saat 20.00’de Kanal D ekranlarında olacak. Yeni bölümde; ekip Medar’ı yakalamak için güç birliği yapacak

TV 26.02.2021, 02:57 26.02.2021, 02:48

Yeni bölümde; Ali tek kişilik hücreden memur koğuşu denen başka bir yere alınmıştır. Memurlar koğuşunda da eski bir tanıdık Ali’yi beklemektedir. Selin’e saplantısı olduğunu bildiğimiz Halis, Ali’nin karşısındadır. Rıza, Servet’in paralarını yakma hikayesinin az da olsa sevinciyle evine döner. Ekrem Servet’i mit polislerine bırakır. İnterpol’de Servet’in peşindedir ve İnterpol’ün Türkiye Temsilcisi Seda Komiser ekibimizin kapısını çalar.

Seda ve Engin eskiden tanışmaktadır. Seda ile yeniden karşılaşmak sürpriz olur. Emniyete gelen Başak bu sürprizden hiç hoşlanmaz. Servet sahte bir kalp krizi numarasıyla ambulansla hastaneye götürülmek üzere yola çıkar. Ambulansın geçtiği yol güzergahında uygun bir yerde paralı asker Medar ve ekibi pusuya yatar. Çatışmada mit polisleri vurulur. Servet karşısında Medar’ı görmekten mutludur. Bu yaşanan olaylardan sonra Rıza Baba önderliğinde ekibimiz hem Ali’yi kurtarmanın, hem Servet’i yeniden yakalamanın hem de büyük güç Medar’ın peşine düşerler. 

Ekrem de dolaylı olarak Medar’ın peşindedir ve Mesut’tan yardım ister. Selin ise bu durumdan rahatsızlık duyar. Medar ve ekibi korkunç bir infaz daha gerçekleştirir. Bu olayla birlikte Mesut, Cemal ve Ekrem güçlerini birleştirir. Cemal ve Ekrem adamların çaldıkları altın külçeleriyle buluşmalarını izlerler. Cemal, Medar’ın has adamı Eymen tarafından fark edilir ve deşifre olur. Çatışma başlar ve Cemal vurulur.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138