Arka Sokaklar 579. bölüm tek parça izle - 580. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Arka Sokaklar'da yeni bir bölüm daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Servet'in peşinde olan Rıza Baba ve ekibi Ali'yi cezaevinden kurtarabilecek mi? Cemal çatışmada öldü mü? soruları bu haftanın en çok merak edilen konuları arasında. Arka Sokaklar 579. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Arka Sokaklar 580. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde. İşte detaylar...

TV 26.02.2021, 07:55 Burak ZİHNİ

Yıllardır ekranlara gelen ve her bölümü ile de reyting zirvesine oynayan Arka Sokaklar'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Rıza Baba ve ekibinin başındaki Servet belası bir türlü sona ermiyor. Bu kez de Ali'yi cezaevine gönderen Servet'in peşine düşen ekip hasarsız bir şekilde her şeyi sonuçlandırmak ister ancak Cemal'in ölmesinden şüphelenilmesi yürekleri ağza getirir. Ekrem'in sürekli ortaya çıkmasından ve başlarının belaya girmesinden yakınan Selin, Mesut'u uyarır. Arka Sokaklar 579. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Arka Sokaklar 580. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.

Arka Sokaklar 579. bölüm özeti

Cemal, çatışma sırasında vurulıyor! Arka Sokaklar 579. Bölüm 26 Şubat Cuma akşamı saat 20.00'da Kanal D'de! Rıza, Servet’in paralarını yakma hikayesinin az da olsa sevinciyle evine döner. Ekrem, Servet’i mit polislerine bırakır. İnterpol de Servet’in peşindedir ve İnterpol’ün Türkiye Temsilcisi Seda Komiser ekibimizin kapısını çalar. Seda ve Engin eskiden tanışmaktadır. Seda ile yeniden karşılaşmak sürpriz olur. Emniyete gelen Başak bu sürprizden hiç hoşlanmaz. Servet sahte bir kalp krizi numarasıyla ambulansla hastaneye götürülmek üzere yola çıkar. Ambulansın geçtiği yol güzergahında uygun bir yerde paralı asker Medar ve ekibi pusuya yatar. Çatışmada mit polisleri vurulur. Servet karşısında Medar’ı görmekten mutludur. Bu yaşanan olaylardan sonra Rıza Baba önderliğinde ekibimiz hem Ali’yi kurtarmanın, hem Servet’i yeniden yakalamanın hem de büyük güç Medar’ın peşine düşerler. Ekrem de dolaylı olarak Medar’ın peşindedir ve Mesut’tan yardım ister. Selin ise bu durumdan rahatsızlık duyar. Medar ve ekibi korkunç bir infaz daha gerçekleştirir. Bu olayla birlikte Mesut, Cemal ve Ekrem güçlerini birleştirir. Cemal ve Ekrem adamların çaldıkları altın külçeleriyle buluşmalarını izlerler. Cemal, Medar’ın has adamı Eymen tarafından fark edilir ve deşifre olur. Çatışma başlar ve Cemal vurulur. Ali, tek kişilik hücreden memur koğuşu denen başka bir yere alınmıştır. Memurlar koğuşunda da eski bir tanıdık Ali’yi beklemektedir. Selin’e saplantısı olduğunu bildiğimiz Halis, Ali’nin karşısındadır.


MERVE OFLAZ

 

Kanal D Arka Sokaklar 579. bölüm full tek parça HD izle

Cuma günlerinin zirve adaylarından biri olan Arka Sokaklar 579. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Arka Sokaklar'ın 579. bölümünü kanald.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

arka sokaklar hande başak atıcı fotoğrafları

 

Arka Sokaklar 580. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar 580. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa Kanal D.com.tr ve Kanal D Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?