Aşk Mantık İntikam 3. bölüm izle FOX TV | Aşk Mantık 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Türkiye'nin en çok seyredilen dizilerinden biri olmaya aday yapımlardan biri olan Aşk Mantık İntikam'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda barındırdığı dizide yaşanacak gelişmeler merakla izlenmek üzere araştırmalar yapılıyor ve cevapları bulunmaya çalışılıyor. Aşk Mantık İntikam'ın yeni bölümünü kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için 3. bölüm tek parça, full ve FOX TV izle seçeneklerini de bu sayfada görebilirsiniz. Aşk Mantık İntikam 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyi seyirler dileriz.

TV 02.07.2021, 08:51 16.07.2021, 12:55 Burak ZİHNİ
Aşk Mantık İntikam 3. bölüm izle FOX TV | Aşk Mantık 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Baş rollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen'in oynadığı Aşk Mantık İntikam'da yeni bir hafta daha ekranlara geliyor. Boşanmalarının ardından bir araya gelmek istememelerine rağmen bir araya gelen Esra ve Ozan'ın birbirlerine karşı duydukları aşkı komik ve bir o kadar da romantik olarak ele alan dizinin yeni bölümü de şimdiden herkesi sabırsızlandırıyor. Esra ve Ozan arasında yaşanacaklar ilgiyle izlenecek. Aşk Mantık İntikam 3. bölüm tek parça, full ve FOX TV izle seçeneklerini de bu sayfada görebilirsiniz. Aşk Mantık İntikam 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyi seyirler dileriz.


Aşk Mantık İntikam 3. bölüm özeti

Şirket verilerini çalmakla suçlanan Esra, Ozan’ın kapısına kadar gelip af dilemesiyle yelkenleri suya indirir. Tüm şirket, ayın etkinliği olarak CEO ile baş başa yemek yemek için müthiş bir yarış içine girerken, yarışın kazananı Esra olur. Baş başa yemek yiyecek olmalarına sinirlenen Ozan, Esra’ya o geceyi zehir etmeye ant içer. Esra da Ozan’ı etkilemek için elinden geleni ardına koymayacaktır. Fakat gecenin sonu Esra’nın hiç ummadığı bir biçimde sonlanır. Esra, türlü oyunlarla Ozan’ı zor durumda bıraktığına sevinirken, hiç beklemedikleri bir şekilde Çağla’ya yakalanan Ozan ve Esra’nın sırrı açığa mı çıkmıştır? Aşk Mantık İntikam yeni bölümüyle Cuma 20.00'de FOX'ta!


 

Aşk Mantık İntikam 3. bölüm full tek parça HD izle

Cuma günlerinin zirve adaylarından biri olan Aşk Mantık İntikam 3. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Aşk Mantık İntikam'ın 3. bölümünü foxplay.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Aşk Mantık İntikam 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TV'nin yeni dizisi Aşk Mantık İntikam'ın 4. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa foxplay.com.tr ve FOX TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138