Aşk Mantık İntikam 8. bölüm izle FOX TV | Aşk Mantık 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Türkiye'nin yeni dizilerinden biri olan Aşk Mantk İntikam'da yeni hafta ekranlara geliyor. Güçlü kadrosunun yanı sıra senaryosu ile de adından söz ettiren yapımda yaşanacaklar merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Aşk Mantık İntikam'ın yeni bölümünü kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için 8. bölüm tek parça, full ve FOX TV izle seçeneklerini de bu sayfada görebilirsiniz. Aşk Mantık İntikam 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyi seyirler dileriz.

TV 20.08.2021, 11:46 03.09.2021, 14:04 Burak ZİHNİ
Aşk Mantık İntikam 8. bölüm izle FOX TV | Aşk Mantık 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Baş rollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen'in oynadığı Aşk Mantık İntikam'da yeni bir hafta daha ekranlara geliyor. Boşanmalarının ardından bir araya gelmek istememelerine rağmen bir araya gelen Esra ve Ozan'ın birbirlerine karşı duydukları aşkı komik ve bir o kadar da romantik olarak ele alan dizinin yeni bölümü de şimdiden herkesi sabırsızlandırıyor. Esra ve Ozan arasında yaşanacaklar ilgiyle izlenecek. Aşk Mantık İntikam 8. bölüm tek parça, full ve FOX TV izle seçeneklerini de bu sayfada görebilirsiniz. Aşk Mantık İntikam 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyi seyirler dileriz.


Aşk Mantık İntikam 8. bölüm özeti

İşten ayrılan Esra, Ozan’ı hayatından tamamen çıkarmaya çalışır. Ozan ise Esra’nın işe dönmesi için elinden geleni yapar. Bir araya gelen Esra ve Ozan’ı gören Çınar, onlarla ilgili gerçekleri araştırır. Öğrendikleri, Çınar ve Ozan’ı karşı karşıya getirir çünkü Çınar, Esra’dan vazgeçmemeye kararlıdır. Çınar’ın şirketteki yeni pozisyonu, Esra ve Ozan’ın ilişkisinin farklı bir boyuta geçmesine neden olacaktır. Aşk Mantık İntikam yeni bölümüyle Cuma 20.00'de FOX'ta!


 

Aşk Mantık İntikam 8. bölüm full tek parça HD izle

Cuma günlerinin zirve adaylarından biri olan Aşk Mantık İntikam 8. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Aşk Mantık İntikam'ın 8. bölümünü foxplay.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Aşk Mantık İntikam 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TV'nin yeni dizisi Aşk Mantık İntikam'ın 9. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa foxplay.com.tr ve FOX TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138