Baş Tacım 104. bölüm özeti ve fragmanı - 12 Ekim 2021 Salı

Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Baş Tacım'da yepyeni bir hafta daha başlıyor. İzleyenleri ekran başına kilitleyen yapımda yeni haftanın neler getireceği ve yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Baş Tacım 104. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 11.10.2021, 05:47 Burak ZİHNİ
Baş Tacım 104. bölüm özeti ve fragmanı - 12 Ekim 2021 Salı

Hindistan'da tam beş sezon boyunca izleyicilerin karşısında olan ve 2009-2014 arasında ekranlarda fırtınalar estiren Baş Tacım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Baş Tacım 104. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Baş Tacım 104. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Baş Tacım 104. bölüm özeti

Baş Tacım 104.bölüm özetinde Archana mutlu haberi annesiyle paylaşıyor. Herkes çok mutluyken bu mutluluk kısa sürüyor ve Savita yine Archana’yı evden atıyor. Darmesh ise geri dönüp ortalığı toza dumana boğacak gibi duruyor. Baş Tacım 104.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Varsha ve Vaishu, Darmesh hakkında konuşuyorlardır. Vaishu, Darmesh’i gördüğüne çok emin olduğunu söylüyor. Ama Arçu’nun her zaman Madhuri’nin yanında durduğunu söyler. Ayrıa Madhuri’nin yeni doğacak çocuğunu bile kendi çocuğundan daha değerli bulduğunu anlatır. Varsha yanlış anlayabileceğini söylediğinde Vaishu sinirlenir. Varsha ve Vaishu konuşurken Darmesh’e çok yakındırlar. Başka bir yola girip son ada görme şanslarını kaybederler. Shibu, Darmesh’in yanına gelir.

Savita Manav’ın ilaçlarını getirmesini bekler ama vakit bir hayli geçmiştir. Archana Sachin’i kucağına alıp dşarı çıkmak üzeredir. Savita Sachin’i kucağına aldığı için Archana’nın üzerine yürür. Ona bir daha bu çocuğa dokunmamasını söyler. Arçu Manav’ın gelemeyeceğini işi çıktığını ilaçlarını almak için kendisi dışarı çıkacağını söyler.

Arçu Sachin’i alıp çıkarken Manav eve elinde ilaçlarla gelir. Savita Arçun’un kendisini kandırmasına çok sinirlenir. Manav onlara bakıp geleceğini söyler. Manav, Arçu ve Sachin hep birlikte gezmeye çıkar. Manav elinde dondurmayla gelir. Daha sonra hep birlikte Soluchana’nın yanına müjdeli haberi vermeye gitmeye karar verirler.

Malohar gündüzleri uyuduğu için evdekiler onun hasta olabileceğini düşünür. Varsha ve Satish de gelmiştir. Daha sonra Arçu da gelir. Vaishu Arçu’yu görünce suratı asılır. Onun haricinde herkes birbirini gördüğü için çok mutludur. Manav ve Arçu, Soluchana’ya müjdeli bir haber vermek için geldiğini söyler. Archana anne olacağını söylediğinde Soluchana ve evdekiler havaya uçar. Anne kız kucaklaşırlar. Odasından çıkan Vaishu neler olduğunu sorar. Arçu’nun hamile olduğunu öğrendiğinde o da her şeyi bir kenara bırakıp ablasını tebrik eder. Soluchana şeker dağıtacağını söylerken Satish bir parti yapmaları gerektiğini söyler. Archana eve döndüğünde Savita’yı sinirli bulur. Kendisini azarlayınca eskisine döndüğü için mutlu olması gerektiğini düşünür. Ama şimdi üzülüyordur. Archana bir an durup yeniden büyükanne olacağını söylemeyi dener. Ama Manav’ın sözlerini hatırlar. Doğru zamanı beklemeyi düşünür.

Manav, Satish ve Varsha konuşmaya dalar. Konu Vaishu’nun Darmesh’i görmesi ve Arçu’un inanmayıp Madhuri’nin yanında yer alması. Manav ise tüm bu gelişmelerden habersiz olduğunu söylüyor. Varsha şaşırır. Archana’nın anlatmış olabileceğini düşünüyordur. Vaishu’nun Darmesh’i görmüş olabileceği gerçeğinin atlanmaması gerektiği konuşulur. Satish eğer bu doğruysa Darmesh’in intikam almaya çalıştığını ve bu durumun kendileri için hiç iyi olmadığını söyler.

Savita takılarını çıkarıp onlara bakıp öper. Daha sonra komşuları Savita’yı çağırmaya başlar. Savita da mücevherleri ortada bırakıp dışarı çıkar. Archana eve döndüğünde mücevherin ortalıkta olmasına şaşırır. Onu kaldırıp Savita’nın odasına koymaya çalışır ama kapısı kilitlidir. Kendi yatağının üstün koyar.

Varsha ablasıyla konuşmaya gelir. Bir çocuk evlat edinmeye karar verdiklerini ve prosedürlerin zorlayıcı olduğunu anlatır. Bu yüzden bir kişiye ihtiyacı olduğunu söylüyor. Bu kişi Varsha’nın kürtaj olduğunu söylemeyecektir. Bunun engel teşkil edebileceğini şu an için sürecin çok iyi gittiğini söyler. Ayrıca Varsha Vaishu konusuna da değinir. Neden ona inanmıyorsunuz, o gün onunla birlikte değildik, ya gerçekten Dharmesh’i gördüyse ya da görmediyse en azından onu dinleyemeliyiz diyor.

Archana Varsha’ya, “Ben her zaman gerçeği destekledim ve bunu yapmaya devam edeceğim, sırf Vaishu benim kız kardeşim diye onu her zaman desteklemem gerektiği anlamına gelmez.” Varsha, Archana’yı sakinleştirmeye çalışır ama Archana, neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmediğini,kendisinin de yanlış olabileceğini ama yanlış olduğunun kanıtlanması gerektiğini yanlış olduğu kanıtlanırsa Vaishu’dan af dileyeceğini söyler. Ama şimdilik Madhuri’yi destekleyeceğini ekler.

baş tacım


Baş Tacım oyuncu kadrosu

Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi, Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga.Baş Tacım 104. bölüm full tek parça HD izle

Kanal 7'nin yeni dizisi 104. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Baş Tacım 18. bölümünü kanal7.com, izle7.com ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Baş Tacım 104. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Baş Tacım'ın 104. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

***

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138