Baş Tacım 117. bölüm özeti ve fragmanı - 29 Ekim 2021 Cuma

Kanal 7'nin sevilen Hint dizileri arasında yer alan Baş Tacım'da hafta ortası başlıyor. Kadrosunda bulundurduğu isimlerle binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen yapımda yaşanacaklar şimdiden merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Baş Tacım 117. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde bulunuyor.

TV 28.10.2021, 05:48 Burak ZİHNİ
Baş Tacım 117. bölüm özeti ve fragmanı - 29 Ekim 2021 Cuma

Hindistan'da tam beş sezon boyunca izleyicilerin karşısında olan ve 2009-2014 arasında ekranlarda fırtınalar estiren Baş Tacım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Baş Tacım 117. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Baş Tacım 117. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Baş Tacım 117. bölüm özeti

Baş Tacım dizisinde kızlar anneleriyle birlikte pooja yapmaya gitmiştir. Oradaki kadınlar Soluchana’nın kocası olmadan böyle ritüellere katılmasıyla dalga geçerler. Malohar 3 sene önce çıkan bir kavgadan sonra evi terk edip gitmiştir. Kızlar annelerine destek olmaya çalışır. Arçu, Varsha’yla birlikte gidip Soham’ı görmek istediğini söyler. Varsha ise bahane uydurarak arabasına atlayıp gider. Arçu ve Soluchana hayal kırıklığına uğrar.

Manav’ın gece geç saatlere kadar işte çalışması Archana’nın aramalarını yanıtsız bırakaması Archana’yı bir süre sonra depresyona sokuyor. Soluchana da Malohar’ın yokluğundan depresyona girer ve Mançu’nun çocuklarına dedelerinin bir hırsız olduğunu söylemesi ise bardağı taşıran son damla olur.

Vashali ise Madhuri’nin oğluna bakıyordur. Ama Vashali’nin biraz çocuklar arasında ayrım yaptığı görünür. Varun Darmesh ile yatmak istediğini söylediğinde Vashali karşı çıkar. Darmesh ise oğluyla yatmayı ister.


Manav son zamanlarda yaptıklarının farkına varıp Arçu’ya sürpriz hazırlar. Başından gül yaprakları akar. Arçu hemen Manav’a sarılır. Manav da ondan özür diler. Sadece işleriyle ilgileniyor ama ona olan hisleri geçmemiştir.

Vashali çocuğu Aniket’i okula hazırlar. Varun ise ayakkabı bağcıklarını bulamaz. Vashali ise ona yardım edemeyeceğini söyler. Varsha da oradadır ve bu davranış şeklinin Vashali’ye yakışmadığını söyler.

Arcu, Varsha’nın evine gitmek istediğini bu yüzden Sachin’i okuldan alması için Manav’ı tembihler. Archana Varsha’nın evine gider. Bhavna ona Varsha’nın evde olmadığını söyler. Archana üzülür ve evine döner. Archana kapıdan çıktığı gibi içeriye Varsha gizlice girer. Bhavna neden Arçu’ya böyle davrandığını sorar. Varsha ise ne yaptığını bildiğini işine karışmamasını ister. Varsha her zamanki bilmiş sonunda kafasını duvara toslayacak olan Varsha’dır!

baş tacım


Baş Tacım oyuncu kadrosu

Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi, Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga.Baş Tacım 117. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Baş Tacım'ın 117. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?