Baş Tacım 120. bölüm özeti ve fragmanı - 3 Kasım 2021 Çarşamba

Kanal 7'nin sevilen Hint dizileri arasında yer alan Baş Tacım'da hafta ortası başlıyor. Kadrosunda bulundurduğu isimlerle binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen yapımda yaşanacaklar şimdiden merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Baş Tacım 120. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde bulunuyor.

TV 02.11.2021, 05:54 Burak ZİHNİ
Baş Tacım 120. bölüm özeti ve fragmanı - 3 Kasım 2021 Çarşamba

Hindistan'da tam beş sezon boyunca izleyicilerin karşısında olan ve 2009-2014 arasında ekranlarda fırtınalar estiren Baş Tacım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Baş Tacım 120. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Baş Tacım 120. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Baş Tacım 120. bölüm özeti

Baş Tacım’da bugün Archana’nın bebeğini kaybetmesi ailedeki herkesi derinden etkiler. Evden ayrılan Manav’ın nerede olduğu bilinmemektedir. Damodar oğlunu bulabilmek için polise gider. Polis Manav’ı bulabilecek mi? Bebeğini kaybeden ve Manav’ın da evden ayrıldığını öğrenen Archana depresyona girer. Satiş Archana’nın bebeğini kaybetmesinden Varşa’yı sorumlu tutar. Vinut Manav’ın herkesle arasındaki bağı koparıp ortadan kaybolmasına anlam veremez. Satiş’in hapse girip çıkması işlerini kötü etkiler ve müşterileri Satiş’le alışveriş yapmayı bırakır. Manav’ın hala eve dönmediğini gören Damodar polise gider ve oğlunun kaybolduğunu söyler. Manav ortaya çıkacak mı?

baş tacım


Baş Tacım oyuncu kadrosu

Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi, Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga.Baş Tacım 120. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Baş Tacım'ın 120. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?