Baş Tacım 122. bölüm özeti ve fragmanı - 5 Kasım 2021 Cuma

Kanal 7'nin sevilen Hint dizileri arasında yer alan Baş Tacım'da hafta ortası başlıyor. Kadrosunda bulundurduğu isimlerle binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen yapımda yaşanacaklar şimdiden merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Baş Tacım 122. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde bulunuyor.

TV 03.11.2021, 21:14 Burak ZİHNİ
Baş Tacım 122. bölüm özeti ve fragmanı - 5 Kasım 2021 Cuma

Hindistan'da tam beş sezon boyunca izleyicilerin karşısında olan ve 2009-2014 arasında ekranlarda fırtınalar estiren Baş Tacım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Baş Tacım 122. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Baş Tacım 122. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Baş Tacım 122. bölüm özeti

Baş Tacım 121.bölüm özetinde Soham’ın Arçu ve Manav’ın oğlu olduğu ortaya çıkmıştı. Varsha buna engle olmaya çalışsa da Soham sonunda ait olduğu eve dönmüştü. Baş Tacım 122.bölümde neler olacak? Soham, Arçu’yla anlaşabilecek mi? Baş Tacım 122.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Manav’ın patronu parti hazırlığı içerisindedir. Bu partiye Manav’a mutlaka Archana’yı da getirmesini ister.

Savita köpeği Damo’yu arar. Yüksek sesle bağırır ve gelmesini ister. Savita komşularını da tembihler. Komşunun biri yanında Damador’la çıka gelir. Damodar’ı getirdiğini söyler. Savita yüzünü buruşturur ve Damo’sunun o olmadığını söyler. İkili arasında atışmalar başlar.


Manav, Ashna’yı bulup partide Archana’nın ne giymesi gerektiğini sorar. Manav ve Ashna birlite Arçu’ya sari bakmaya çıkarlar. Arçu odasındayken birden karşısında Manav’ı görür. Manav’a neden erken geldiğini sorar. İkili birbirine sarılır. Manav Arçu’ya aldığı sariyi gösterir. Birlikte partiye gideceklerini söyler. Arçu gelmek istemediğini söyler ama Manav onu ikna eder.

Satish eve geldiğinde Varsha’nın ve Soham’ın sesini duyar ve kafası karışır. Onunla birlikte Bhavna da odaya girer. Varsha, Soham’ın videolarını açmış izliyordur. Satish, Varsha’ya kendisine böyle davranmamasını ister. Bhavna da tüm bunları tekrar tekrar izleyerek kendisine acı çektirdiğini anlatmaya çalışır. Satish televizyonu kapatır ve Varsha’nın yanına oturur. Satish, eylemlerinle Soham’ı evimize geri getireceğimizi düşünüyorsan yanılıyorsun diyor. Satish kendisinin de acı çektiğini belirtir. Varsha ise acı çekseydin Soham’ı Archana’ya bırakmazdın diyor. Varsha yemek yemeyerek, Satish’e kötü davranarak burnunun dikine gitmeye devam eder.

Archana odasında bir sürü makyaj malzemeleri görür. Manav alışveriş yapmış neye ihtiyacı olduğunu bilmediği için hepsinden almıştır. O sırada Ashana gelir. Arçu’yu partiye hazırlar. Arçu hazırlanıp Manav’ın ofisine gider. Manav Arçu’yu görünce tanıyamaz.

baş tacım


Baş Tacım oyuncu kadrosu

Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi, Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga.Baş Tacım 122. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Baş Tacım'ın 122. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?