Baş Tacım 139. bölüm özeti ve fragmanı - 30 Kasım 2021 Salı

Kanal 7'nin sevilen Hint dizileri arasında yer alan Baş Tacım'da yeni bölüm başlıyor. Kadrosunda bulundurduğu isimlerle binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen yapımda yaşanacaklar şimdiden merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Baş Tacım 139. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde bulunuyor.

TV 29.11.2021, 06:04 Burak ZİHNİ
Baş Tacım 139. bölüm özeti ve fragmanı - 30 Kasım 2021 Salı

Hindistan'da tam beş sezon boyunca izleyicilerin karşısında olan ve 2009-2014 arasında ekranlarda fırtınalar estiren Baş Tacım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Baş Tacım 139. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Baş Tacım 139. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Baş Tacım 139. bölüm özeti

Baş Tacım’da bugün Shravani Hindistan’a geri döner. Ashna ve Manav Diki’ye sürpriz doğum günü partisi planı yapmak için bir kafede buluşur. Aynı kafeye giden Diki Ashna ve Manav’ı baş başa görünce ne yapacak? Archana yeni bir eve taşınmak istediğini Manav’a söyler. Komşusundan Vinut’un işten ayrıldığını öğrenen Mancu şok olur. Soluchana Savita’nın evine taşındıktan sonra evin huzurunu bozduğunu düşünse de Archana buna karşı çıkar. Yıllar önce Amerika’ya giden Shravani iş için Hindistan’a geri döner. Shravani’yle görüşen Savita ondan eve gelip Sachin’i görmesini istese de Shravani eski hayatını geride bıraktığını söyleyerek Savita’nın isteğini kabul etmez. Darmişle yemek yemek için bir kafeye giden Diki Manav ve Ashna’y kafede baş başa görür. Bunu gören Diki ne tepki verecek.

baş tacım


Baş Tacım oyuncu kadrosu

Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi, Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga.Baş Tacım 139. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Baş Tacım'ın 139. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?