Baş Tacım 28. bölüm özeti ve fragmanı izle | Baş Belası 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladıktan sonra ilgiyle izlenen ve her gün seyircileri televizyon karşısına kilitleyen Baş Tacım'da yeni bir gün daha başlıyor. Oyuncu kadrosuyla bir hayli ilgi çeken yapım yine soluksuz izlenecek. Akşam saatlerini renklendiren dizide neler yaşanacağı da merak konusu. Baş Tacım 28. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 19.07.2021, 07:06 Burak ZİHNİ
Baş Tacım 28. bölüm özeti ve fragmanı izle | Baş Belası 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hindistan'da tam beş sezon boyunca izleyicilerin karşısında olan ve 2009-2014 arasında ekranlarda fırtınalar estiren Baş Tacım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Baş Tacım 28. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Baş Tacım 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Baş Tacım 28. bölüm özeti

Manav’ın babası, Saçin’in düğününe Arçu’nun geleceği konusunda emin olduğu için ona sari hediyesi alır. Nişan sırasında Damodar gelinin Arçu’ya hediye verir. Arçana da kayın babası Damodar’un ayaklarına dokunur. Daha sonra Savitha’nın ayaklarına dokunurken, Savitha bir adım geri atar. Lakin bunu Savita ve Arçu dışında kimse fark etmez.

Savitha ilk fırsatta Arçana’nın yanına gidip, “Seninle özel konuşabilir miyiz gelinim” der. Savitha Arçu’yu sakin bir yere çektikten sonra elindeki sari hediyesini alıp hakaretler eder. Damodar gelir. Hediyeyi kendisi verdiğini, kimsenin buna karışamayacağını söyler.

Savitha yine hakaretlerine devam edince Damodar eşi Savitha’ya tokat atar. Manav hemen gelir. Babasına kızıp, annesine vurmamasını isteyince, Damodar ve Arçu şok olur. Savita da rol yapmaya başlar.

Damodar, plan kurup Manav ile Arçu’yu bir araya getirmek için Vandu ile Saçin’i Solu’nun evine gönderse de Manav terbiyesizlik edip “Lütfen düğünümüzden ayrılın” der. Bunu gören Damodar, Vandu şok olur. Savita da rol yapıp, yüzünün acıdığını söyler.

Manşu eve gelir gelmez, Savita’nın rezilliklerini anlatır. Solu da ben böyle olacağını biliyordum der. Vinod, Arçana’nın gitmesi bile hataydı derken, Solu ben demiştim ama sen dinlemedin diyerek Arçana’nın kafasının dikine gitmesini açıkça eleştirir. Sonrasında “benim iznim olmadan adım atmayacaksın. Anladın mı beni” der. Bu sözler karşısında Arçu’nun gözlerinden yaşlar dökülür.

Şiravani’nin babası, Arçaan’ya hakaretler eden, sonrasında kocasında tokat yiyen Savita’nın durumu görür. Kızına, iyi bir kaynanası olmadığını, yol yakınken vaz geçmesini ister. Şiravani “baba bana güven. Saçin iyi biri” der.

baş tacım
 


Baş Tacım oyuncu kadrosu

Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi, Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga.Baş Tacım 28. bölüm full tek parça HD izle

Kanal 7'nin yeni dizisi 28. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Baş Tacım 18. bölümünü kanal7.com, izle7.com ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Baş Tacım 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Baş Tacım'ın 29. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?