Baş Tacım 40. bölüm özeti ve fragmanı izle | Baş Tacım 41. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladıktan sonra ilgiyle izlenen ve her gün seyircileri televizyon karşısına kilitleyen Baş Tacım'da yeni bir gün daha başlıyor. Oyuncu kadrosuyla bir hayli ilgi çeken yapım yine soluksuz izlenecek. Akşam saatlerini renklendiren dizide neler yaşanacağı da merak konusu. Baş Tacım 40. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 31.07.2021, 07:10 Burak ZİHNİ
Baş Tacım 40. bölüm özeti ve fragmanı izle | Baş Tacım 41. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hindistan'da tam beş sezon boyunca izleyicilerin karşısında olan ve 2009-2014 arasında ekranlarda fırtınalar estiren Baş Tacım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Baş Tacım 40. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Baş Tacım 41. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Baş Tacım 40. bölüm özeti

Bölüm Arçana’nın Manav ile Şiravani’yi görmesi ile başlar. Vişali elindeki dondurmayı Arçana’ya uzatır. Arçana’nın gözlerinden yaşlar döküldüğünü görünce “Ne oldu abla” dediği sırada Vişali, Arçu’nun baktığı yöne bakınca, Şiravani ile Manav’ı görür. Vişali açık açık onlar artık nişanlı. Neden üzülüyorsun der. Arçana da ne olursa olsun Manav kocası olduğunu ve bu olanlar zoruna gittiğini söyler. Savita, Şiravani’ye gelen altınları hesaplar. Vandu annesine ne yapıyorsun burada der. Savita zenginliklerini hesapladığını söyleyince, Vandu altınların Şiravani’ye ait olduğunu, dolayısı ile zengin olan da Şiravani olduğunu söyleyince “Aptal kızım. Şiravani kim? Kimin gelini? Tabi ki benim gelinim olacak. O zaman da bu altınlar benim olacak” diyerek düşüncesini paylaşır.

Solu’nun evinde Varşa’nın nişan töreni hazırlıkları son hız devam eder. Solu’nun evine hiç beklenmedik bir misafir gelir. Manav hayırlı olsun diye hediye getirmiştir. Herkes Manav’ın bu düşünceli davranışı karşısında teşekkür eder. Arçana, eşi Manav’a ikramlar da bulunur. Manşu, annesine olup bitenden haberdar eder. Rasika da nişan törenine Acit’in de geleceğini haber verince, Manşu bu nasıl olacak diye merakla sorar. Rasika, Acit’in bizzat Bhavna tarafından nişana davet edildiğini söyler. Manşu işlerin daha da kötüye gitmesinden korktuğunu açıklar. Vişvasra, Manav’ın nereye gittiğini sorar. Rasika da tamirhaneye gittiğini söyler. Damodar, Şiravani’yi doktora Vindu’nun götürmesini ister. Vindu, Şiravani’nin yanına gidip birlikte doktora gidebileceklerini söyler. Şiravani, sadece Manav ile gideceğini söyleyip, doktora daha sonra gideceğini söyler. Şiravani Vandu’yu tek yakalamışken, onu kendi tarafına çekmek için duygu sömürüsü yapar. Varşa, eniştesi Manav ile bir ara yalnız kalır. Varşa eniştesine hep böyle olmasını, ablasını da hiç bir zaman yalnız bırakmamasını ister. Manav, Varşa’nın sözlerine kalbi ile katılsa da Şiravani’nin doğacak bebeği Manav’ın dilini kilitler. Arçana, Varşa’nın konuşmalarını duyup Manav’ın yanına gider. Şiravani ile olan evliliğini kabullenemediğini, bu kararından dönmesini istese de Manav, mecbur olduğunu söyler. Manuhar, damadı Manav’ı yanına çağırır. Solu ona hediye verir. Manuhar, “Sen de bizim bir evladımızsın. Bu hediye senin oğlum” der. Manav utancından yerin dibine girer. Zira Arçana’nın üzerine Şiravani ile evlenecek olmasına rağmen Solu ve Manuhar’ın kendisine karşı samimiyeti, Manav’ı duygulandırır. Varşa’nın nişan töreni başlar. Misafirler gelmeye başlar. İlk gelenlerden biri de Manşu’nun annesi Rasika. Rasika, Arçan’nın alnında sindur, boynuna da mangalsutrayı görünce Manav’ın yanında şöyle der. “Kız Arçana başına sindur sürmüşün. Hayırdır!” Diye eleştirir. Akşama doğru Damodar ve Savita gelir. Savita Manav’ın tamirhane de çalıştığını düşse de karşısında Solu’nun evine Manav’ı görünce “Hayırdır oğlum. Sen burada ne arıyorsun?” diye oğluna sorar. Tam da bu sırada Acit gelir. (Yeni bir oyuncu hayat veriyor) Manşu Acit’i görünce hoş geldin abi der. Solu ve Satiş de şok olur. Zira düğüne davet edilmediğini düşünür. Savita “Bu karaktersiz değil mi? Manav’a iftira atan. Şunu elime verseler parçalarım” diyerek durumu değerlendirir. Solu da bu nasıl oldu da nişana geldi der. Rasika hemen durumu kullanmak için Solu’nun yanına gider.

 

baş tacım
 


Baş Tacım oyuncu kadrosu

Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi, Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga.Baş Tacım 40. bölüm full tek parça HD izle

Kanal 7'nin yeni dizisi 40. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Baş Tacım 18. bölümünü kanal7.com, izle7.com ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Baş Tacım 41. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Baş Tacım'ın 41. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138