Baş Tacım 43. bölüm özeti ve fragmanı izle | Baş Tacım 44. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladıktan sonra ilgiyle izlenen ve her gün seyircileri televizyon karşısına kilitleyen Baş Tacım'da yeni bir gün daha başlıyor. Oyuncu kadrosuyla bir hayli ilgi çeken yapım yine soluksuz izlenecek. Akşam saatlerini renklendiren dizide neler yaşanacağı da merak konusu. Baş Tacım 43. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 03.08.2021, 07:14 Burak ZİHNİ
Baş Tacım 43. bölüm özeti ve fragmanı izle | Baş Tacım 44. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hindistan'da tam beş sezon boyunca izleyicilerin karşısında olan ve 2009-2014 arasında ekranlarda fırtınalar estiren Baş Tacım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Baş Tacım 43. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Baş Tacım 44. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Baş Tacım 43. bölüm özeti

Rasika, Savita’ya Arçu’yu evden kovması için tehdit eder. Bu tehdite karşılık Varsha’dan gelir. Rasika durmak bilmez ve kafası Varsha’ya takar. Baş Tacım dizisinde Deskhmuklar, Vandu ve yeni ailesini yemeğe çağırmak istiyor. Rasika bu yemeğe giderken Vandu’nun yara izlerini kapatmak için mücevherlerini takıyor. Rasika, Mançu ve Vinod’un da bu yemeğe katılmasını istiyor. Çünkü onlar üzerinden gerçekleştirmek istediği planları vardır.

Archana, Satish aracılığıyla Varsha’dan Manav’ın garajın mühürlendiğini öğrenir. Archana çok üzülür. Bu konuda Manav’a her türlü destekte bulunacağını söyler. Evdekiler Manav’a uzunca bir alışveriş listesi verince Manav ve Arçu bakışır. Sinsi Shavrani ikisinin arasına girip birbirlerine bakışlarını engeller.

Vandu gelince annesine ağlayarak uzun uzun sarılır. Archana, Vandu’nun elinde ve boğazındaki yara izlerini fark edip endişelenir. Mançu gelip konuşmalarını engeller.

Rasika, Savita’ya Archana’yı evden kovması için tehdit eder. Eğer evden kovmazsa Vandu üzerinden tehdit eder. Savita da bahane olarak Vinod’un eve gelmesini gösterir. Evde kavga çıkartır ve Archana’yı istemediğini söyler. Sharavani içten içe sevinir. Archana herkesle vedalaşır. Savita’nın da ayaklarına eğilir. Savita neredeyse ağlayacaktır. Tehdit yoluyla Archana’yı göndermek mi hoşuna gitmedi yoksa içten içe o da Archana’ya ısındı mı bilemeyiz. Archana’nın omzuna yatıp ağladığını günü anımsar.

Karankaj ailesi de Archana’nın eve dönüşüne şaşırırlar. Daha bir ayı vardır. Archana üzgündür. Kalan son günlerini de Deskmukhlar’la geçirmek istiyordur. Vandu, Varsha’yı arayıp annesinin Arçu’yu gönderme sebebinin Rasika olduğunu anlatır. Varsha, kadın derneğine gidip orada çalışmak istediğini söyler. Formu doldurur ve onaylaması için Rasika’ya yönlendirirler. Varsha, Rasika’yı gelinine yaptıkları üzerinden tehdit eder. Rasika da paşa paşa Archana’yı alıp Deskmukh evine geri götürmek zorunda kalır.

Damodar ve Savita, Vandu’ya hiçbir şey yapamadıklarını konuşur. Çeyiz yapmak için paraya ihtiyaçları vardır. Damodar oğlunun garajla ilgili meselesini öğrenir. Çeyiz alışverişi için Sacin’in sigortasından gelen parayı kullanacaktır.

Rasika, durdurak bilmez ve Mançu ile yeni planlar düşünür. Rasika, Varsha’ya sinir olmuştur ve sürekli ona engel olmaya çalışmıştır. Bu yüzden Varsha’nın patronuyla yaşadığı ilişkiyi gün yüzüne çıkarmaya karar verirler.

baş tacım
 


Baş Tacım oyuncu kadrosu

Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi, Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga.Baş Tacım 43. bölüm full tek parça HD izle

Kanal 7'nin yeni dizisi 43. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Baş Tacım 18. bölümünü kanal7.com, izle7.com ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Baş Tacım 44. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Baş Tacım'ın 44. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138