Baş Tacım 66. bölüm özeti ve fragmanı izle | Baş Tacım 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladıktan sonra ilgiyle izlenen ve her gün seyircileri televizyon karşısına kilitleyen Baş Tacım'da yeni bir gün daha başlıyor. Oyuncu kadrosuyla bir hayli ilgi çeken yapım yine soluksuz izlenecek. Akşam saatlerini renklendiren dizide neler yaşanacağı da merak konusu. Baş Tacım 66. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 26.08.2021, 06:43 Burak ZİHNİ
Baş Tacım 66. bölüm özeti ve fragmanı izle | Baş Tacım 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hindistan'da tam beş sezon boyunca izleyicilerin karşısında olan ve 2009-2014 arasında ekranlarda fırtınalar estiren Baş Tacım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Baş Tacım 66. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Baş Tacım 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Baş Tacım 66. bölüm özeti

Baş Tacım 66.bölüm özetinde Mançu herkesten özür dileyip eve geri dönecek. Ajit, Vandu’u yeniden üniversiteye kaydettirecek. Tüm aile Arçu’nun üzerinde yeniden evlenmesi konusunda baskı yapacak! Baş Tacım 66.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Vinod çocuklarını da alarak evi terk etmişti. Arçu ise çocukların anneden ayrı kalmasına dayanamaz. Vinod’a da söyleyerek çocukları Mançu’nun yanına gider. Artık kendisinin de bir karar vermesini ister. Çünkü aileden kimse onu geri getirmeye çalışmayacaktır. Kendi isterse özür dileyip o eve girecektir. Rasika biz böyle mutluyuz dese de Arçu onun nefretinin bu ilişkide bir engel olamayacağını söyler. Mançu için düşünme zamanıdır. Arçu da Manav’ın işten çıkarılmaması için Darmesh’i Hindistan’ın bilinmeyen sokaklarına götürür. Ajit’in evine gidip Vandu’nun durumunu Manav’ın evine gidip ailesinin paraya ihtiyacı olduğunu gözler önüne serer. Darmesh de bir yol ayrımına girer.

Varsha annesinin yanına gelir. Annesi görünce çok sevinir. İkili Archu’nun geleceği hakkında konuşmaya başlar. Onun da evlenip yuva kurmasını isterler. Ardından Arçu gelir ve ikili konuyu değiştirir. Akşam olduğunda Arçu kardeşleri adına mutlu olduğunu söyler. İleri de çocukları olacak ve aileleri büyüyecektir. Varsha konuyu Arçu’nun evliliğine getirir. Arçu bu konuda konuşmak istemediğini söyler. Ertesi gün tören tatlıları yapılır. Evin tüm çocukları gelmiştir. Vinod elinde mücevher kutularıyla gelir. Kardeşlerine çok fedakarlıklar yapmıştır. Hepsinden özür diler. Arçu özür dilemesini istemez. Sen bizim gururumuzsun der. Tüm kardeşler kucaklaştıktan sonra kapıda Mançu belirir. Vinod ne zaman güzel şeyler olsa başımıza kötü şeyler geliyor der.

Mançu Soluchana’dan özür diler. Çocukların Vinod’a ihtiyacı olduğunu söyler. Varsha da sadece Vinod’a mı ihtiyacı var. Onun ailesini görmemezlikten geliyorsun der. Sahte gözyaşlarına inanmayacağım diyor.Mançu özür dilese de Soluchana ona eskisi gibi davranmayacağını belirtir.

Vandu ve Ajit’te Manav’ın evine giderler. Ajit Mana’a hediye alır. Manav istemez ama babası reddetmemesini ister. Vandu da aynı şekilde abisinden hediyesini alır. Ajit’te şimdi kardeşi Mançu’yu görmesi gerektiğini söyler. Evine gittiğinde kapıyı Rasika açar. Rasika oğlunun karşısında havalı havalı takılır. Ajit bayram ayıp olmasın diye alttan alıp sağlığını sorar. Mançu’nun evine geri döndüğünü öğrendiğinde Rasika’nın da kendi evine dönmesini ister. Rasika bu güzel daireyi bırakıp oraya dönmeyeceğini söyler.

Vinod, Mançu çamaşırları kuruturken yanına gider. Annesinin ne kadar büyük bir kalbi olduğunu bunu hakketmediğini söyler. Maçu’yu asla affetmeyeceğini birlikte yaşasalar da hiçbir ilişkisinin olmayacağını söyler. Vandu ve Shravani mutfakta tatlı yapmaya karar verirler. Vandu tatlıyı Arçu’nun tarifine göre yapacağını söyler. Shravani Arçu’nun bu evin gelini olmadığını bu evde adının anılmamasını yasak olduğunu belirtir. Vandu, Shravani’nin söylediklerine şaşırır.

Evdekiler Arçu’ya yeniden evlenmesi için baskı yapıyor. Soluchana kendisini kıramayacağını söylüyor. Vaishu ve Varsha’da ablasından küçük olduklarını ama bu konunun onunla konuşulması gerektiğini söyler. Yine Manav ve Shravani evliliği gündemdedir. Artık bu ikili evlense de kurtulsak gerçekten. Arçu, Manav’ı mecbur olduğu için evlendiğini bu yüzden kendisinin evlenmeyeceğini söyler.

Ajit ve Vandu eve gelirler. Ajit, Vandu’ya güzel bir haberinin olduğunu söyler. Vandu bütün gün birlikte olduklarını neden şimdi söylediğini sorar. Ajit yalnız kalmak istediğini belirtir ve Vandu’yu tekrar üniversiteye yazdırdığını söyler. Vandu çok sevinir ve Ajit’e sarılır. Herkesin Ajit’i övmesi çok hoşuna gitmiştir. Ajit bugünkü konumum Manav sayesinde oldu diyor. İkisi Manav için üzülüyor. Vandu Shravani’nin hayatında olduğu sürece mutlu olamayacağını söyler.

Törenler Darmesh’in evinde de devam eder. Darmesh, Soluchana ile yalnız konuşmak istediğini söyler. Ona Arcu için damat adayı bulduğunu Jaywat ile yıllardır beraber çalıştığını ve Arçu’yu geçmişiyle kabul ettiğini söylüyor. Soluchana bunu düşüneceğini ama Arçu’nun yeniden evlenmeyi düşünmediğini söyler.

Darmesh, Manav’ı çağırır. Arçu’nun hayatında ilerlemesi için bir engel olduğunu vurgular. Evlendiği halde ona ümit verdiğini anlatır. Bu bağı koparmasını ister.

Darmesh, Jaywant’ı evine çağırır. Onunla Arçu hakkında konuşur. Onu nasıl bulduğunu sorar. Darmesh lafı çok dolandırmadan Jaywant’a Arçu’yu eş olarak kabul edip etmeyeceğini sorar. Jaywant bu teklif karşısında şaşkındır. Darmesh ona baskı yapmayacağını ama kabul ederse de mutlu olacağını belirtir. Jaywat daha sonra düşünmeye başlar. Arçu ile evlenmesi sayesinde konumunun da değişeceğini söyler. Çünkü iki patronu da bu ailenin damatlarıdır. Diğer türlü de Arçu’nun bu ilişkiye nasıl bakacağı, özel hayatında Arçu’nun kendisine sevgi verip veremeyeceğini düşünür.

Jaywant kuzeninin yanına gider ve ona Arçu hakkında danışır. Kuzeni de Arçu’nun yakın arkadaşı. Arçu kabul ederse Jaywant’ın çok şanslı olacağını Arçu’nun çok iyi bir insan olduğunu söyler. Jaywant Darmesh’in yanına gidip bu evliliği kabul ettiğini söyler. Şimdi sırada Arçu vardır.

Darmesh, Karankaj ailesinin yanına gider. Jaywant’ın bu evliliği kabul ettiğini söyler. Evdekiler şaşkın ve mutludur. Mançu ise düşüncelidir.


 

baş tacım
 


Baş Tacım oyuncu kadrosu

Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi, Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga.Baş Tacım 66. bölüm full tek parça HD izle

Kanal 7'nin yeni dizisi 66. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Baş Tacım 18. bölümünü kanal7.com, izle7.com ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Baş Tacım 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Baş Tacım'ın 67. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138