Bir Annenin Günahı 2. bölüm Youtube tek parça izle - Bir Annenin Günahı 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin cumartesi günü reyting kozu Bir Annenin Günahı 2. bölüm ile ekranlara taşındı. İzleyicilerin ilk andan itibaren yoğun ilgi gösterdiği dizide yaşanacaklar merak konusuydu. Bir Annenin Günahı 2. bölüm Youtube tek parça izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Bir Annenin Günahı 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? işte detaylar... İyi seyiler dileriz.

TV 28.11.2020, 07:57 28.11.2020, 08:04 Burak ZİHNİ

Baş rollerinde Özge Özberk, Musa Uzunlar ve Emre Kınay'ın oynadoğı Bir Annenin Günahı, Kanal D'deki 2. bölümü ile ekrnalardaki yerini aldı. Dizinin adının açıklanmasının ardından büyük bir ilgiyle karşılaşan yapımda neler olacağı da merak konusu haline geldi. Senaryosu ile seyircileri etkileyen yapımın son bölümünü izlemek isteyenler araştırmalarda bulunuyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Bir Annenin Günahı 2. bölüm tek parça, tekrar, full ve Youtube izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


 

Bir Annenin Günahı 2. bölüm özeti

Babası Sadri'nin ölümü Yağmur'u derinden etkiliyor! Bir Annenin Günahı 2. Bölüm 28 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de! Kanal D’nin yapımını Limon Yapım ve Skala Yapım’ın üstlendiği dram türündeki dizisi “Bir Annenin Günahı” ikinci bölümü ile ekrana geliyor. Kendi ayakları üzerinde duran ancak çocuğu için suç işlemek zorunda kalan bir annenin dramını işleyen dizide, “Kim bir başkası için kendi hayatını hiçe sayar?”, “Bir anne, bir baba çocuğu için neleri göze alır?” soruları bir kez daha tartışmaya açılacak. Özge Özberk, Musa Uzunlar, Mert Yazıcıoğlu, Emre Kınay, Simay Barlas ve Pamir Pekin’in başrollerinde yer aldığı, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’ın yaptığı, senaryosunu Özlem Atasoy ve Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı “Bir Annenin Günahı” nın yeni bölümünün konusu şöyle; Suna, oğlu Yusuf’u yaşatabilmek için büyük günahı işler ve Sadri Güngör’ü vurur. Şimdi hem Sadri Güngör, hem de Yusuf hastanede yaşam savaşı verecektir. Bu savaşın galibi Yusuf olur ve geçirdiği ameliyat sonucunda hayata tekrar gözlerini açar. Oğlunun yaşamasıyla hayat bulan Suna, Sadri Güngör’ün ölümüyle yıkılır. Artık vicdanıyla baş başadır.  Vicdanın sesi ise, Sadri Güngör’den başkası olmayacaktır. Diğer yanda babasının ölümünün acısını yaşayan Yağmur teselliyi Yusuf’ta bulur. Suna işlediği suçun vicdan azabıyla savrulurken, Sadri Güngör’ün şüpheli ölümünü soruşturan İbrahim komiserin elde ettiği deliller, Suna’yı ve en yakınındakileri bambaşka yollara sürükleyecektir.  


Bir Annenin Günahı 2. bölüm özeti full tek parça HD izle

Cumartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Bir Annenin Günahı 2. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Bir Annenin Günahı 2. bölümünü kanald.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Bir Annenin Günahı 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin yeni dizisi Bir Annenin Günahı 3. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa kanald.com.tr ve Kanal D Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?