Bu hafta Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları kimdir? 30 Kasım - 4 Aralık

Yıllardır süren yayın hayatıyla herkesin hayatına giren ve televizyon izleyicisinin de takdirini kazanmayı sürdüren Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni haftası başlıyor. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerin tanıtılacağı günden itibaren yaşanacak rekabet herkesi sabırsızlandırıyor. Gelinler mutfakta, kayınvalideler ise sofrada ter dökerek 15 bin lirayı kazanmak amacında. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada 30 Kasım - 4 Aralık yarışmacıları kimdir? İşte detaylar...

TV 30.11.2020, 15:06 01.12.2020, 15:10 Burak ZİHNİ

30 Kasım - 4 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları kimdir? sorusu günün en çok araştırılan konularının başında geliyor. Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olarak FOX TV ekranlarındaki serüvenini sürdüren ZuhalTopal'la Sofrada'da yeni bir haftanın ilk günündeyiz. Koronavirüs sebebiyle evde kalan izleyicilerin daha da arttığı dönemde en çok izlenen yarışmalardan biri olan programda bugünden itibaren ekranlara taşınacak olan yayın için binlerce kişi sabırsız. Yeni yarışmacıların açıklanacağı bu önemli günde izleyiciler gelin ve kayınvalideler hakkında bilgi sahibi olabilmek ve onları değerlendirmek amacıyla araştırmalarda bulunuyor. Seyirciler de televizyon karşısında bu büyük heyecana ortak olacak. Program ekibi tarafından tanıtılan beş takımın ardından ilk gün gelini ve kaynanası mutfağa girerek hünerlerini gösterecek. Siz değerli okuycularımız için hazırladığımız haberimizde tüm yarışmacılar hakkındaki bilgileri okuyabilirsiniz.

Geçen hafta neler yaşanmıştı?

Geride kalan beş günde Bilge Aslı Erkuş, Sibel Terzioğlu, Figen Acar, Deniz Aris ve Melike Tuncel yarıştı. Deniz Hanım kazanarak 15 bin lirayı kayınvalidesiyle paylaşıp evine dönmüştü.

zuhal topal'la sofrada maysa kaya

zuhal topal'la sofrada nuray korkusuz

zuhal topal'la sofrada merve dilan zengin

zuhal topal'la sofrada Zeynep Kübra Erdal

zuhal topal'la sofrada Nazlı Kübra Keleş

 

Zuhal Topal'la Sofrada Bilge Aslı Erkuş

Zuhal Topal'la Sofrada Sibel Terzioğlu

Zuhal Topal'la Sofrada Figen Acar

Zuhal Topal'la Sofrada Ariz

Zuhal Topal'la Sofrada Melike Tuncel

Maysa Kaya: 6 yıllık evli.1 çocuk sahibi. Türkmen gelini. Eli çok lezzetli. İnatçı mı inatçı. Öyle ki garson olarak çalıştığı yerin patronu oldu. Elinden kurtulabilecek bir lezzet yok!  Menüsü ile de herkese meydan okudu.

Menşure Kaya: Karadeniz'in incisi Artvin'in Hopa'sınndan Menşure Hanım. Mutfakta sakin ama sofrada hırçın. Gelinine de eline de güveniyor.

zuhal topal'la sofrada maysa kaya


Nuray Korkusuz: 10 yıllık evli. 3 çocuk sahibi. Aslen Safranbolulu. Lezzet tutkunu. En büyük korkusu unutkanlığı ve sakarlığı.

Sakine Korkusuz: Malatyua Pötürgeli. 6 çocuk yetiştirdi. Aklında 15 bin liradan başka bir şey yok.

zuhal topal'la sofrada nuray korkusuz

Merve Dilan Zengin: 6 yıllık evli. 2 çocuk annesi. Eli lezzetl, sunumları gösterişli.

Naciye Zengin: Yemeklerin ustası. Sofrada iddialı, Mutfakta fırtına.


Zeynep Kübra Erdal: 22 yaşında. 1 çocuk sahibi. Heyecanlı, tellaşlı  ve lezzet meaklısı. Ahçı bir aileden geliyor.

Münevver Erdal: Lezzet uzmanı. Sofrada iddialı, masada fırtına. Aklından 15 bin liradan başka bir şey geçmiyor.

zuhal topal'la sofrada Zeynep Kübra Erdal

Nazlı Kübra Keleş: 6 yıllık evli. 2 çocuk sahibi. Gaziantepli. Eli lezzetli. Yarışma için her şeyi arabasına yüklendi getirdi.

Fatma Keleş: Gelinine kıyamıyor. Biro kadar da güveniyor. Yöresel lezzetlerle birinciliği hedefliyor.

Zuhal topal'la sofrada Nazlı Kübra Keleş

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?