Cam Tavanlar 1 bölüm tek parça izle! Cam Tavanlar 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yaz döneminin başladığı televizyon ekranlarında yepyeni bir dizi daha izleyicilerinin karşısına çıktı. Cam Tavanlar, 9 Haziran Çarşamba gününden itibaren her hafta SHOW TV'deki yerini alacak. Kubilay Aka ve Bensu Soral'ın baş rollerinde oynadığı yapım ilgiyle seyredilecek ve takip edilecek. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler içinCam Tavanlar 1 bölüm full tek parça HD izle seçenekleri haberimizde. Ayrıca Cam Tavanlar 2. bölüm fragmanı da detaylarda yer alıyor... İyi seyirler dileriz.

TV 09.06.2021, 08:49 Burak ZİHNİ
Cam Tavanlar 1 bölüm tek parça izle! Cam Tavanlar 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve yaz boyunca da izleyicilerin karşısına çıkacak Cam Tavanlar'da büyük heyecan yaşanacak. İlk bölümü izleyenlerin gelecek haftada neler olacağını şimdiden sabırsızlıkla beklemeye başladı. İzleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler de Cam Tavanlar 1. bölüm full tek parça HD izle yazarak dizinin son bölümünü araştırıyor. Siz değerli okuyucularımız için detayları hazırladık. Ayrıca Cam Tavanlar 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı da bu sayfada. İyi seyirler dileriz.


Yeni bölümde neler yaşanacak?

Leyla ve başarılı bir yönetici olan Cem Kumcu’nun yollarının kesişmesi, ikili arasında kolay kolay sönmeyecek bir yangın başlatıyor. Kadınların merdivenleri tek tek tırmandığı, erkeklerin ise asansörle dümdüz yukarı çıktığı bir dünyadayız. Bu dünyanın tam ortasında, azimli, çalışkan, güçlü bir kadın; Leyla… Dişiyle tırnağıyla kurduğu restoran zincirinin CEO’su… Erkekler dünyasında bir kadın olarak varlığını korumaya çalışan Leyla, restoranda ansızın patlak veren bir yangının sonuçlarıyla mücadele etmeye başlıyor fakat devasa bir problemin adım adım yaklaştığından henüz habersiz… Leyla ve başarılı bir yönetici olan Cem Kumcu’nun yollarının kesişmesi, ikili arasında kolay kolay sönmeyecek bir yangın başlatıyor. Alevler yükseldikçe mücadele, rekabet, çekişme ve aşk harlanacak; ikili kendilerini büyük bir savaşın içinde bulacak. Bakalım bu savaşın bir galibi olacak mı?


Show TV Cam Tavanlar 1. bölüm full tek parça HD izle

Çarşamba günlerinin zirve adaylarından biri olan Cam Tavanlar 1. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Cam Tavanlar'un 1. bölümünü showtv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Cam Tavanlar 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV'nin fenomen dizisi Cam Tavanlar'ın 2. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa showtv.com.tr ve SHOW TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138