Can Yoldaşım 104. bölüm özeti ve fragmanı - 11 Kasım Perşembe

Hint dizileri arasında en çok sevilenlerden biri olmaya devam eden Can Yoldaşım'ın yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Kanal 7'nin popüler yapımı için bir sonraki gün neler olacağı merak ediliyor ve araştırılıyor. Sıra geldi yeni bölüme. 11 Kasım Perşembe yayınlanacak olan Can Yoldaşım'ın 104. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 10.11.2021, 06:58 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 104. bölüm özeti ve fragmanı - 11 Kasım Perşembe

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 104. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 104. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 104. bölüm özeti

Santos, Suraj’ın denizi görmeden paçaları erken sıvadığını, gelini ile doğum gününe kadar yaptığı anlaşmanın halen devam ettiğini, doğum gününe kadar üç küpten ikisinin şimdiden kırıldığını, geriye kalan son küpün kırılmayacağının bir garantisinin olup olmadığını sorar. Hatta işi daha da ileri götürüp, Sandiya için boşa masraf etmemesini bile söyler.

Santos evin geçimini, gelen paralarla kendisi sağladığını, bir aile üyesi için eve alınacak olan TV, evin 6 aylık giderlerine eş değer olduğunu, bundan dolayı asla buna izin vermeyeceğini söyler. Suraj annesine karşı gelir. Sandiya’nın polis olabilmesi için gündemi takip etmesi gerektiğini, bundan dolayı kestirip atmadan düşünmesini istese de Santos öfkeyle hayır der.

Suraj TV’nin parasını bulacağını söylemesi üzerine Santos Chavi’nin düğün giderleri için biriktirilen paradan 30.000 Rupi azalacağını, bu parayı kefil karşılığında ona vereceğini söyler. Bu sayede eve TV alınabileceğini açıklar. Suraj bunu kabul eder. Santos paranın Chavi evlenmeden geri gelmesi karşılığında vermeyi kabul eder.

Can Yoldaşım


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar


Can Yoldaşım 104. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 104. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?