Can Yoldaşım 106. bölüm özeti ve fragmanı - 13 Kasım Cumartesi

Hint dizileri arasında en çok sevilenlerden biri olmaya devam eden Can Yoldaşım'ın yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Kanal 7'nin popüler yapımı için bir sonraki gün neler olacağı merak ediliyor ve araştırılıyor. Sıra geldi yeni bölüme. 12 Kasım Cumartesi yayınlanacak olan Can Yoldaşım'ın 105. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 12.11.2021, 06:57 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 106. bölüm özeti ve fragmanı - 13 Kasım Cumartesi

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 106. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 106. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 106. bölüm özeti

Can Yoldaşım 105. bölümde Suraj, Santoş’u ikna etmeyi başarmıştı. Sandiya yarışmada başarılı olabilmek için eve televizyon getirilmişti. Peki 106.bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 106.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım dizisinde Emily’nin çıkışı herkesi şaşırtmıştı. Emily böyle bir tepki alacağını ummadığını söyler. Santoş Emily’nin bu yarışmaya katılmasına izin vermezken ; Sandiya ise Emily’e kimseye danışmadan böyle bir karar verdiği için tepki toplamaya çalıştığını anlatır.

Bhabasa da Sandiya’nın polis olmaya çalıştığı için bu yarışmaya katıldığını anlatır. Peki Emily durduk yere bu yarışmaya neden katılmak istediği sorulur. Emily sessiz kalır.

Santoş aileden biri farklı bir yol çizince devamında da böyle pürüzlerin çıktığını söyleyerek Sandiya’ya laf söylemeye çalışır.Mohit de Emily’i azarlamaya başlar. Sandiya’nın eyalette dereceleri olduğunu nasıl olurda onunla yarışmayı göze almaya çalıştığını sorar. Emily de Mohit’in paranın çoğunu fona yatırdığını bu yarışmadan kazandığı parayla onu karşılayabileceklerini anlatır. Emily ve Mohit uzun tartışmalardan sonra Emily’nin yarışmaya katılmasına karar verirler.

Sandiya ve Suraj da Emily’nin bu ani çıkışını konuşurlar. Sandiya Emily’nin çıkışı yüzünden Santoş’un öfkesinin çoğaldığını söyler. Suraj da Sandiya’ya katılarak Emily’nin bu konuda ısrarcı olmaması için konuşmaya karar verirler. İkili eve girdiklerinde Emily, aile üyeleriyle konuşuyordur. Bu yarışmaya katılmak istemesinin sebebinin ailesinin iyiliği için olduğunu ; Sandiya’nın zeki bir öğrenci olup bu yarışmada başarılı olacağını söyler. Ama aileden iki kişinin katılımıyla birlikte kazanma oranının arttığını ve sonuçta hangisi kazanırsa kazansın eve para gireceğini söyler.

Can Yoldaşım


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar


Can Yoldaşım 106. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 106. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?