Can Yoldaşım 115. bölüm özeti ve fragmanı - 22 Kasım Pazartesi

Türkiye'nin en çok seyredilen Hint dizilerinden biri olmaya devam eden Can Yoldaşım 115. bölümü ile ekranlardaki yerini alıyor. Fenomen yapımın izleyicilerle buluşacağı günde yaşanılacaklar da merak ediliyor ve öğrenilmek isteniyor. Sıra geldi yeni bölüme. 21 Kasım Pazar yayınlanacak olan Can Yoldaşım'ın 115. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 21.11.2021, 07:02 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 115. bölüm özeti ve fragmanı - 22 Kasım Pazartesi

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 115. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 115. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 115. bölüm özeti

Can Yoldaşım dizisinde Sandiya mutfak alışverişi için pazara gitmesi gerekiyordu. Ama hangi üründen ne kadar alacağını bilmediğini söyler. Suraj onun en zorlu yarışlardan başarıyla çıktığını hatırlatır. Sandiya pazara gittiğinde Santoş’u görür. O neyden alırsa kendisi de o kadar alacaktır. Aynı şekilde Santos’da Sandiya’nın nasıl alışveriş yapacağını merak ediyordur. Santos, Sandiya’nın her şeyden çok fazla aldığını her şeyin boşa gideceğine üzülür. Sonra gururu ağır basar ve yardım etmeyi istemez.

Sandiya her şeyi aldığı için mutludur. Suraj’a yemek hazırlıklarına başlayacağına geç kalmamasını söyler. Sandiya ocağı yakamaz. Arızalı olduğunu düşünüp mağazayı arar. Kontrol edildiğinde gazının olmadığı fark edilir. Sandiya haline gülmeye başlar. Sandiya, Suraj’ın yemeğini yetiştirememekten endişe ediyor.

Suraj gelir ve Sandiya’nın haline gülmeye başlar. İkili öyle çok gülüyordur ki sanki karşı evdekileri çatlatmak istercesine. Menakşi Vikram’ın yanına gidip ayrı eve çıkanların ne kadar mutlu olduğunu söyler. Menakşi tüm bu anları Santos’un görmesi için dua ediyor.

Can Yoldaşım


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar


Can Yoldaşım 115. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 115. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?