Can Yoldaşım 122. bölüm özeti ve fragmanı - 29 Kasım Pazartesi

Türkiye'nin en çok seyredilen Hint dizilerinden biri olmaya devam eden Can Yoldaşım 122. bölümü ile ekranlardaki yerini alıyor. Fenomen yapımın izleyicilerle buluşacağı günde yaşanılacaklar da merak ediliyor ve öğrenilmek isteniyor. Sıra geldi yeni bölüme. 29 Kasım Pazartesi yayınlanacak olan Can Yoldaşım'ın 122. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 28.11.2021, 07:09 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 122. bölüm özeti ve fragmanı - 29 Kasım Pazartesi

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 122. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 122. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 122. bölüm özeti

Can Yoldaşım 121. bölüm özetinde Arun ve Santos mücevherleri bankaya koymak için giderken yolda soyulmuşlar ardından takıların sahte olduğunu öğrenmişlerdi. Peki Can Yoldaşım 122.bölümde bizleri neler bekliyor? Santos egosunu bir kenara bırakıp Suraj’dan yardım isteyebilecek mi? Can Yoldaşım 122.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım dizisinde Santos ve Arun ağlayarak eve ulaşırlar. Arun evdekilerle konuşup bir çözüme ulaşacaklarına inanır. Ama ikili eve vardıklarında Vikram ve Mohit’in fatura kavgalarına şahit olurlar. Santos’un eli ayağı titrer. Kendine bile bakamayan Mohit’ten mi yoksa iki kuruşun hesabını yapan Vikram’dan mı yardım isteyeceğini düşünür.

Santos kendisini hemen odaya atar. Bu soruna nasıl çözüm bulacağını bilmiyordur. Arun ona aslında kimden yardım isteyebileceğini ima ediyor. Bu durumda bile Santos asla Suraj ve Sandiya’ya yakınlaşmak istemiyor. Suraj’ın önünde kaybedemeyeceğini dile getiriyor. Santos artık bu nasıl bir ego ki Arun bile çileden çıkıyor. Santos, Arun’un onlara bir şey dememesi için yemin ettiriyor.

Suraj ve Sandiya ise bir anlık olsa bile Santos’u görmek istiyorlar. Bu yüzden Santos’un yaptığı poja saatinde cama dikilip onu izliyorlar. Santos’un gergin olduğunu onlar da fark ediyor. Santos çok dalgındır. Kandili yakmaya çalışırken halıyı yakar ama ne koku alır ne de hisseder. Camdan onu izleyen Sandiya ve Suraj koşarak konağa gelirler. Evdekiler de heyecanla içeri giren Suraj ve Sandiya’yı takip ederler. Onlarda Santos’un yanına girdiklerinde Santos’un arkasında alevler yükselmiştir. Suraj hemen annesini kucaklayıp taşır. Santos’un da dili tutulmuş gibi ne olduğunu anlayamaz.

Sandiya koşup Santos’a su verir. Suraj annesine neyi olduğunu sorar ama Santos cevap vermez. Vikram, Suraj’ın kolunun yaralandığını fark eder. Vikram Mena’dan krem getirmesini isterken Suraj önemli bir şey olmadığını annesiyle ilgilenmesi gerektiğini söyler. Santos Suraj’ın kolunu merak etse de ilgisiz görünmeye çalışır.

Can Yoldaşım


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar


Can Yoldaşım 122. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 122. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?