Can Yoldaşım 13. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı

En hit Hindistan dizilerini ekranlara taşıyan Kanal 7'de yepyeni bir yapım daha izleyicilerin karşısına çıkmaya başladı. Bugüne kadar seyircileriyle buluşturduğu birçok diziyle adından söz ettiren kanalda artık Can Yoldaşım haftanın her günü televizyondaki yerini alıyor. Dizide yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Can Yoldaşım 13. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 11.08.2021, 06:38 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 13. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 13. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 13. bölüm özeti

Ankita’nın sözleri Sandhya’yı etkilemişti. Sandhya hayallerini Soraj’a tekrar anlatma isteği duymuştu. Bu arada Mohit’in kurs meselesi tekrar gündeme gelmiş, Sandhya bu konuda Mohit’e yardım edip etmemek konusunda kararsız kalmıştı. Can Yoldaşım Hint dizisinde Sandhya Mohit’e yardım edecek mi? Sandhya Mohit’in eğitimi için kendi parasından verebileceğini söyler. Moit buna sevinirken Bhabo ve Soraj’ın bunu kabul etmeyeceğini söyler. Bu yüzden Sandhya ona parayı gizlice vermelidir. Sandhya Mohit’in bu teklifi karşısında şaşırır.

Mohit Sandhya’nın kararını beklerken Sandhya bu konuda net davranır. Bhabo ve Soraj’ın izni olmadan bu parayı vermeyecektir. Sandhya gizlice iş yapmayı istemez. Mohit Sandhya’nın bu kararı karşısında şoke olur.

Soraj’ın belalı müşterileri! Bu arada Soraj, Sandhya’nın tam pişmemiş helvayı pişirir. Helvanın tadına baktığında ise oldukça lezzetli olduğunu fark eder. Evde akşam yemeği için hazırlıklar yapılırken Chotu gelir ve yüklü bir tatlı siparişi aldıklarını söyler. Bhabo bunun üzerine Sandhya’dan akşam yemeğini dükkana götürmesini ister.

Sandhya yemek işleri ile uğraşırken Soraj’ın dükkanına ise bir kız grubu gelir. Eğitimli ve havalı olan bu kızlar İngilizce konuşarak Chotu’nun kafasını karıştırırlar. Chotu onları anlayarak soda getirir. Ancak kızlar sodayı beğenmez. Ayrıca yedikleri tatlıya da saç koyarak para vermek istemezler. Baştan sona ortalığı karıştırmak için gelmiş bu kızlarla Soraj tartışmaya başlar. Tatlılarında asla kıl çıkmayacağını savunan Soraj saçın uzun olduğunu söyler. Bu dükkanda kadın çalışmıyordur ve bu kıl onlardan düşmemiştir. Ayrıca Chotu’da kızın saçı koyduğunu görmüştür. Sandhya’yı şoke eden sözler! Sorunlu kızlar dükkandan gönderilirken Soraj oldukça kızgındır. Eğitimli olan bu kızlardan yakınır. Eğitim alıp böyle saygısız kızlara dönüştüklerini söyler. Kızların eğitim almaması gerektiğini haykırır. Soraj tam bu sözleri söylerken Sandhya gelir ve şoke olur.

Duyduğu bu sözlerden sonra Sandhya doğrudan eve döner. Menakşi Sadnhya’nın yemeği götürmediğini farkeder. Hemen durumu Bhabo’ya yetiştirir.  

Bhabo öfkeli! Sandhya odasına gider ve Soraj’ın eğitimli insanlara nefretine öfkelenir. Sandhya içindeki bu kızgınlıkla ağlamaya başlar. Bu arada Mohit gelerek yengesini sakinleştirmek ister. Sandhya Soraj’ın sözlerinden sonra fikrini değiştirerek Mohit’e para verir.

Bu arada Menakşi’nin doldurduğu Bhabo Sandhya’nın odasına gelir. Ona neden yemekleri götürmediğini sorar. Sandhya daha cevap vermeden onu odadan çıkartır. Derhal yemekleri götürmesini ister. Sandhya sessiz kalınca Bhabo Mohit’ten ABD aramasını ister. Mohit bu konuda isteksiz davranırken Bhabo’nun gözü dönmüştür.

Can Yoldaşım
 


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila NimbalkarCan Yoldaşım 13. bölüm full tek parça HD izle

Kanal 7'nin yeni dizisi 13. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Can Yoldaşım 18. bölümünü kanal7.com, izle7.com ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Can Yoldaşım 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 14. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138