Can Yoldaşım 17. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından biri olan Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile Hint dizisi severleri televizyon başına kilitlemeyi sürdüren Can Yoldaşım haftanın son günü ile yine ilgiyle seyredilecek. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Can Yoldaşım 17. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 15.08.2021, 06:43 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 17. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 17. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 17. bölüm özeti

Can Yoldaşım’da bugün Sandiya mabetteki çocuklara yemek yapan Suraj’a yardım eder. Santos akşam gelecek misafirler için Sandiya’dan yemek yapmasını ister. Sandiya kayınvalidesinin beğeneceği bir yemek yapabilecek mi? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 16 Ağustos Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 17. bölümüyle izle7.com’da. Suraj gece Sandiya’dan mabetteki çocukları doyurmak için yemek yapmasına yardım etmesini ister. Mina Vikram’ın annesine verdiği parayı geri almanın bir yolunu arar. Sandiya ve Suraj dükkana gelip çocuklara yemek yapar. Santos’un kocası gece mide ağrısıyla uyanır. İlaç almak için Suraj’ın odasına gittiğinde Suraj ve Sandiya’nın evde olmadığını görür ama bunu Santos’tan saklar. Santos Sandiya’nın yaptığı çayı beğenir. Santos Sandiya’ya akşam misafir geleceğini söyler ve ondan yemek yapmasını ister. Sandiya bu görevin altından kalkabilecek mi? Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Can Yoldaşım
 


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila NimbalkarCan Yoldaşım 17. bölüm full tek parça HD izle

Kanal 7'nin yeni dizisi 17. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Can Yoldaşım 18. bölümünü kanal7.com, izle7.com ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Can Yoldaşım 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 18. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138