Can Yoldaşım 2. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Birbirinden önemli Hindistan dizilerini ekranlara taşıyan Kanal 7'de yepyeni bir yapım daha izleyicilerin karşısına çıkmaya başladı. Bugüne kadar seyircileriyle buluşturduğu birçok diziyle adından söz ettiren kanalda artık Can Yoldaşım haftanın her günü televizyondaki yerini alıyor. Dizide yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Can Yoldaşım 2. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 31.07.2021, 07:17 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 2. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 2. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 2. bölüm özeti

Hırslı ve eğitimli kadının hikayesini konu almakta. Baş roller de Sandhya Kothari karakterinin yaşadıkları konu olacak. Hayatta ki tek amacı Polis Memuru olmak olduğu için hayatını bu amaç doğrultusunda şekillendirmiştir. Kendisi ile evlenmek isteyen kişileri sırf idealleri için reddetse de hayatın cilvesi, hiç de hesaba katmadığı Sooraj Rathi ile evlilik yapmak durumunda kalacak. Ailesini bir terör saldırısında kaybeden Sandhya’nın hayalleri o saldırıda yok olup gider. Zira Sandhya Polis Memuru olmak istemesinin arkasında babasının bu makam da kızını görmesi yatmaktadır. Babası ve annesini kaybettikten sonra Sandhya’nın da hayalleri yok olur. Yurtdışına taşınmayı planlayan Ankur, ablası Sandhya’nın evlenmesi için eğitim durumu hakkında Santosh’a yalan söyler. Santosh gerçeği öğrenince, Sandhya’yı sürgüne gönderir. Santosh’un oğlu Sooraj, Sandhya’nın yıllarca okul okudUğu için ev yemekleri yapamadığını, bu konuda elinden gelen yardımı yapar. Sandhya, yemek konusunda kendisine çok ama çok güvenir. Hatta tatlı yarışmasına bile katılır. Sooraj, Sandhya’ya yardım eder. Santosh da Sandhya’nın Polis Memuru olma hayallerini gerçekleştirmesi için destek verir. Sandhya akademiye kabul edilir. Zorlu bir eğitimden geçer. İdealist Polis memuru olarak görevine atanan Sandhya, terörist lider Raj Kumar da dahil olmak üzere çeşitli suçlularla savaşırken, bu arada çeşitli aile sorunlarını çözerken profesyonel görevleri ile ev içi sorumlulukları arasında denge kurmaya çalışır.

Can Yoldaşım
 


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila NimbalkarCan Yoldaşım 2. bölüm full tek parça HD izle

Kanal 7'nin yeni dizisi 2. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Can Yoldaşım 18. bölümünü kanal7.com, izle7.com ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Can Yoldaşım 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 3. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138