Can Yoldaşım 27. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından biri olan Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile Hint dizisi severleri televizyon başına kilitlemeyi sürdüren Can Yoldaşım haftanın son günü ile yine ilgiyle seyredilecek. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Can Yoldaşım 27. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 25.08.2021, 07:02 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 27. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 27. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 27. bölüm özeti

Can Yoldaşım 27.bölüm özetinde Suraj yeni bir karar alarak Mohit’in şekerci dükkanında çalışacağını ilan etmişti. Santoş ise oğlunun fikirlerindeki bu değişimden Sandiya’yı sorumlu tutarak üzülür. Can Yoldaşım 27.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya’ya iş teklifi! Ertesi gün Santoş’un memnuniyetsiz hali devam eder. Bu arada konağa sürpriz bir konuk gelir. Bu konuk bir okul müdürüdür. Müdürün buraya geliş amacı başarısıyla herkesin dikkatini çeken Sandiya’ya övgülerde bulunmak ve ona okulunda iş teklif etmektir.

Sandiya bu teklif için çok mutlu olur. Ancak onun kararından ziyade ailesinin ne karar vereceği daha önemlidir. Suraj bu konuda öncülük yapıp Santoş’la konuşur. Santoş bu konuya müdahil olmak istemez ve ne yaparsanız yapın der.

Sandiya’nın zorlu akraba ziyareti! Sandiya’da Santoş ile bu konuyu konuşur. Santoş aynı umursamaz tavrı ona da sergiler. Ancak Santoş’un düşünmesi gereken asıl mesele geliniyle beraber gideceği aile ziyaretidir. Sandiya’ya bu ziyaret için hazırlanmasını söyler. Tüm aile köye giderler. Sandiya Suraj’ın köyünü ve akrabalarını görünce çok şaşırır. Çünkü bu köydeki adetler oldukça ilginçtir. Tüm köy kadınları şallarıyla yüzünü kapatıyor ve kimseye göstermiyordur. Santoş Sandiya’dan aynı davranışı yapmasını ister. Sandiya kafası şalla örtülü şekilde yürümeye başlar. Önünü düzgün göremediği için bir hayli zorlanır.  Sandiya zor duruma düşüyor! Nitekim bu esrarengiz adet yüzünden Sandiya yolunu kaybeder. Köyün şefi olarak tanıyacağımız Masa adındaki bir kadının yanına gider. Masa Sandiya’yı köye gelecek polis memuru sanarak ona iyi davranır.

Ancak Santoş’un gelişiyle durum yanlış anlaşılma açığa çıkar. Masa, Sandiya’ya kızarak yüzünü tekrar örter. Onunla aynı konumda oturduğu içinde kızar. Santoş Sandiya’nın zor duruma düşmesinden memnundur. Sandiya bu farklı ortama istemese de hızla adapte olur. Masa’nın ayaklarına dokunma adetini öğrenir. Ayrıca herkesin bu kadının etrafında pervane olduğunu fark eder. Sandiya istemese de ortama uyum sağlar. Sandiya ve Suraj odada kilitli kaldı! Sandiya odasına geçtiğinde ise bavulunun karıştığını fark eder. Suraj’ı bulup karışan bavulları düzeltmeye karar verir. Ancak buradaki kurallar gereği erkekler ve kadınlar farklı yelerde kalmaktadır. Sandiya bunu bilmeden Suraj’ın yanına gider. Suraj Sandiya’nın buraya gelmemesi gerektiğini söylerken kapıdan gelen ses ikiliyi panikletir. Sandiya saklanırken dışarıdaki adam odanın boş olduğunu zannederek kapıyı kilitler. Sandiya ve Suraj odada mahsur kalırlar.

Can Yoldaşım
 


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila NimbalkarCan Yoldaşım 27. bölüm full tek parça HD izle

Kanal 7'nin yeni dizisi 27. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Can Yoldaşım 18. bölümünü kanal7.com, izle7.com ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Can Yoldaşım 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 28. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138