Can Yoldaşım 31. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından biri olan Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile Hint dizisi severleri televizyon başına kilitlemeyi sürdüren Can Yoldaşım haftanın son günü ile yine ilgiyle seyredilecek. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Can Yoldaşım 31. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 29.08.2021, 06:45 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 31. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 31. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 31. bölüm özeti

Can Yoldaşım 31.bölüm özetinde Suraj ve Sandiya gizlice törene gitmişlerdi. İkili Santoş’a bu durumu anlatmak istemiş ama başaramamıştı. Santoş ise ödül törenini görmüştü. Can Yoldaşım 31.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj, Sandiya’ya yardım ediyor! Santoş bunun üzerine yine ters davranmaya başlar. Arun çay ister ancak Santoş onu tınlamaz. Sandiya Arun’a çay getirirken Santoş buğdayları ayıklama işini ona verir. Sandiya bu işi beceremezken imdadına yine Suraj gelir. Suraj vantilatör açarak buğdayların ayıklanmasını sağlar.

Santoş geri geldiğinde buğdayların temizlendiğini görünce şaşırır. Tabi kısa süre sonra Suraj’ın vantilatörünü gören Santoş, Sandiya’nın yardım aldığını fark eder. Santoş, Sandiya’nın tek başına bir şey yapmamasını iğneler.

Sandiya haklarını biliyor! Bu arada Menakşi pazardan gelir. Mena’nın aldığı konserve gıdanın tarihi geçmiş olduğunu anlaşılır. Santoş, Mena’ya kızarken Sandiya bu olaya el atar. Hemen satıcıyı arayarak ürünün değişmesini talep eder. Satıcı buna itiraz ederken Sandiya satıcıya tüketici haklarını hatırlatır. Tarihi geçmiş ürün ile ilgili şikayette bulunacağını söyler. Bunun üzerine satıcı değişikliği yapacağını şikayet etmemesini ister. Sandiya’nın bu hareketi herkesi şaşırtır. Özellikle Vikram ve Santoş’un aklında şüpheler oluşur. Santoş’u şikayet eden Sandiya mı? Sandiya’nın bu denli kuralları bilmesi üzerine Vikram Santoş’u şikayet edenin Sandiya olduğunu söyler. Üstelik İngilizce bilen tek kişi odur. Santoş Vikram’ın bu sözlerine inanır. Suraj’a bu gerçeği göstermeleri gerektiğine karar verir.

Diğer yandan Sandiya ve Suraj tarihi geçmiş ürünü değiştirmek için dükkana gider. Bu yolculukta Sandiya kuralları yine hatırlatır. Kask takmayan Suraj’ı zorda olsa ikna edip kask taktırmayı başarır. Suraj kaskı takmakta zorlanırken Sandiya ona yardımcı olur ve ikili arasında romantik anlar yaşanır. İkili ürünü değiştirip dükkana döndüklerinde Chotu, Suraj’ın bu değişimini görünce onunla dalga geçer. Doğum kontrol hapları kimin? Konakta ise Menakşi yüzünden yine ortalık karışır. Mena’nın ilaçları yere düşer. Santoş ilacı bulunca hemen Chavi’ye gidip bunun ne olduğunu sorar. Chavi bunların doğum kontrol ilacı olduğunu söyler. Santoş bu ilaçların Sandiya’ya ait olduğunu düşünerek onu çağırır. Bu esnada Mena oldukça gerilir. Sandiya ilaçların kendine ait olmadığını söyler. Ancak Snatoş ona inanmaz. Mutfağa gittiğinde senden düştü der. Mena burada sessiz kalarak olaydan sıyrılmaya çalışır. Üstüne Sandiya’nın bu ilaçları almama gerek yok sözü herkesi şoke eder. Mena hemen bu sözün üstüne gider. Sandiya’ya Suraj ile yakınlaşıp yakınlaşmadıklarını sorar. Sandiya’nın sessizliği üzerine ikilinin karı koca olmadıkları ortaya çıkar.

Can Yoldaşım
 


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila NimbalkarCan Yoldaşım 31. bölüm full tek parça HD izle

Kanal 7'nin yeni dizisi 31. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Can Yoldaşım 18. bölümünü kanal7.com, izle7.com ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Can Yoldaşım 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 32. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138