Can Yoldaşım 39. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 40. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile Hint dizisi severleri televizyon başına kilitlemeyi sürdüren Can Yoldaşım haftanın son günü ile yine ilgiyle seyredilecek. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Can Yoldaşım 39. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 06.09.2021, 06:42 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 39. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 40. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 39. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 40. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 39. bölüm özeti

Can Yoldaşım 39.bölümHint dizisinin yayınlanan son bölümünde Suraj’ın dükkanı mühürlenmişti. Ayrıca Sandiya’da yemek yarışmasına katılma kararı almış, Suraj’la beraber yarışmaya hazırlanmıştı. Can Yoldaşım 39.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya düzeni sağlıyor! Suraj ve Sandiya yemek yarışmasına katılmak için yola çıkarlar. İkiliyi bu yolculukta yine enteresan olaylar karşılar. Bu olaylardan ilki bir grup erkeğin kadınları rahatsız etmesidir. Sandiya bu erkeklere ders vermek için minik bir oyun yapar.

İçlerinden birinin kardeşinin kafasını kapatıp oradan geçirir. Adamlar kızı rahatsız ederken kız kafasındaki şalı çıkarır. Kendi kardeşine sarkıntılık ettiğini gören adam kala kalır. Sandiya böylelikle adama empati yapmayı göstermiş ve onun yaptığı yanlışı anlamasını sağlamıştır.

Dükkan tekrar açılacak! İkinci olay ise Suraj’ın denetim memurlarından biriyle karşılaşması olur. Memur Suraj’a dükkanının belgelerini geri verir. Rüşvetçi memur hakkında işlem yapıldığını söyler. Ona rüşvet vermedikleri için de tebrik eder. Suraj burada Sandiya’nın ne kadar doğru hareket yaptığını bir kez daha görmüş olur. Bu iki haberden sonra ikili yarışma alanına gider. Yarışma için hazırdırlar. Sandiya diğer kadınlarla beraber tezgahın başına geçer. Yarışma ilk yemekle başlar. Sandiya için işler ilk dakikadan sarpa sarar. Tüpü ocağa bir türlü bağlayamaz, bu esnada Suraj sinirle bağırıp ona yardım etmeye çalışır. Sandiya ocağı çalıştırana kadar diğer kadınlar işlerini yarılamışlardır. Yarışma başladı! Sandiya tüm aksiliklere rağmen toparlanmayı başarır. Suraj’ın ona öğrettiklerini hatırlayarak o da yemeğini pişirmeye başlar. Suraj yan taraftan Sandiya’ya baskı yapar. Sandiya’nin eli ayağına dolaşır. Parmağını yakar. Sandiya pişirme işlemi yaparken sürenin artık zil çalar ve jüri kontrolü başlar.

Juri sırayla tüm tezgahlara gelip tadım yapar. Sandiya’nın tezgahına gelirler ancak Sandiya yemek çıkarmayı başaramamıştır. Sandiya’nın bu başarısızlığı Suraj’ı çok kızdırır. Diğer kaynanalarda Sandiya ile dalga geçince Suraj iyice coşar. Sandiya’nın elinin yaralı olmasını gördüğü halde kızı orada bırakıp gider.

Suraj herkesi şaşırttı! Suraj’ın bu hareketi herkesi şaşırtır. Diğer kadınlar Sandiya’yı eve bırakmayı teklif eder. Ancak Sandiya cevap vermez ve eşyalarını toplayıp eve doğru yol alır. Dışarıda bunlar olurken ev halkı ise merakla Suraj ve Sandiya’yı bekliyordur. Yemek yarışmasının nasıl sonuçlanacağını düşünür. Ev halkı merakla beklerken Suraj eve gelir. Chaturi yarışmayı kimin kazandığını sorar. Suraj cevap vermezken Santoş’ta merak eder. Ancak Suraj sinirli ve gergin duruşundan başka bir şey yapmıyordur. Bu sessizliği yarışmadaki kadınlardan birinin konağa gelişi bozar. Kadın yarışmada olanları tek tek anlatır. Suraj’ın yaptığı kabalıkları, Sandiya’nın elinin yanmasına rağmen onu bırakıp gittiğini, Sandiya’nın yanık elle eşyaları taşıyıp yola düştüğünü söyler.

Suraj’ın suskunluğu! Santoş oğlunun tüm bu yaptıkları karşısında şoke olur. Sandiya’nın iyi yemek yapmadığı için kazanamaması onları şaşırtmamıştır. Ancak Suraj’ın tüm bu hareketleri herkesi şoke eder. Santoş geçmişte Suraj’ın elini kanatarak Sandiya’yı ödül törenine götürdüğünün şimdi ise tam tersi birine nasıl dönüştüğünü sorar? Ancak Suraj’dan hiçbir cevap alamaz.

Diğer yandan Sandiya’da konağa yürüyordur. Aklında ise tüm yaşananlar vardır. Suraj’ın ona yaptığı tüm kötü hareketleri hatırlar. Konakta ise Arun oğlunun yanına giderek ona neler olduğunu anlamaya çalışır. Suraj ona bir cevap vermek istemese de Arun oğlunun içini dökmesini sağlar Suraj gözyaşları içinde ona yaşadıklarını anlatır.

Sandiya ve Suraj yüzleşebilecek mi? Sandiya eve geldiğinde ise Santoş ona ne olduğunu sorar. Oğlunun bu değişiminden Sandiya’yı sorumlu tutar. Suraj’ı bu denli değiştirecek ne yaptın der? Sandiya ise ne yaptığını bir türlü bilmiyordur.

Santoş’un bu sözlerinden sonra Sandiya Suraj’a tekrar yakınlaşmak ister. Ne olduğunu anlamaya çalışır. Ancak Suraj yine iğneleyici sözleriyle onu kendinden uzaklaştırır. Bu durumun çıkmaza girdiğini gören Santoş’ta ikiliyi bir araya getirmeye çabalar.

Can Yoldaşım
 


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila NimbalkarCan Yoldaşım 39. bölüm full tek parça HD izle

Kanal 7'nin yeni dizisi 39. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Can Yoldaşım 18. bölümünü kanal7.com, izle7.com ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Can Yoldaşım 40. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 40. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138