Can Yoldaşım 45. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 46. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile Hint dizisi severleri televizyon başına kilitlemeyi sürdüren Can Yoldaşım haftanın son günü ile yine ilgiyle seyredilecek. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Can Yoldaşım 45. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 12.09.2021, 06:04 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 45. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 46. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 45. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 46. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 45. bölüm özeti

Can Yoldaşım Hint dizisinin 45.bölüm özetinde Vikram ve Mena yalan söyleyerek konaktakileri kandırmıştı. Sandiya ise yanlışlıkla bileğini bükmüş ve kendini yaralamıştı. Can Yoldaşım 45.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj, Sandiya’yı elleriyle besliyor! Vikram ve Mena söyledikleri yalan doğrultusunda evden ayrılırlar. Diğer tarafta eli incinen Sandiya’nın yardımına ise Suraj koşar. Suraj sevgili eşinin kendi elleriyle besler. İkili yemek yerken güzel bir sohbet gerçekleştirir.

Bu sohbet esnasında Suraj, Sandiya’nın küçük ayrıntılardan yola çıkarak büyük olayları hemen çözebilmesine övgüde bulunur. Bunu nasıl yaptığını ona sorar. Sandiya tıpkı bir dedektif polis gibidir. Bu konuşma Sandiya’yı yine alıp babasına verdiği söze ve hayallerine götürür.

Sandiya bir gerçeği daha çözdü! Suraj, Sandiya’nın dalgın halini hemen anlar. Ona neler olduğunu sorar. Sandiya ona hayallerini anlatacakken Chaturi’nin odaya girişi ikiliyi böler. Chaturi, Vikram ve Mena’nın kaldığı hastaneyi söyler.

Sandiya bu hastaneyi daha önce bir yerde duyduğunu düşünür. Biraz zihnini zorlayınca hemen hatırlar. Bu Santoş’un şikayetinde yer alan hastanedir. Avukat Sandiya’ya böyle bir hastanenin olmadığını söylemiştir. Sandiya bu iki durumu birleştirince Santoş’a yapılan suçlamanın Mena tarafından olduğunu anlar. Ve Mena’nın bu yaptığı suçlamanın cezasını kesinlikle çekmesi gerektiğini düşünür!

Sandiya kanıt peşinde! Menakşi ve Vikram oldukça süslü şekilde yeni otellerine yerleşirken elbette Sandiya’nın bu düşüncelerinden habersizdir. Sandiya Mena’nın verdiği bu hastane işini araştırmaya karar verir. Mena’yı suçlamadan önce emin olması gereklidir. Ona kanıtlar gereklidir. Sandiya, Santoş’tan izin alarak dışarı çıkar.

Mena ve Vikram eğlencenin dibine vururken Sandiya polis karakoluna gelir. Polis memuruna Santoş’a yapılan sahte suçlama ile ilgili yeni bilgiler verir. O da polislerden bilgi alır. Polis memuru Sadniya’nın bu işin peşini bırakmamasına övgüde bulunur.

Sinema vakti! Sandiya eve dönerken Suraj’da ondan hemen sonra eve gelir. Suraj bugün Chotu ile yaptıkları sohbette Sandiya’yı sinemaya götürmeye karar vermişti. Bu amaçla Suraj Santoş’un yanına gider ve ondan sineme için izin ister. Santoş ise bu isteğe soğuk davranır. Arun araya girerek Santoş’un fikrini değiştirtir. Böylelikle Suraj, Sandiya ile beraber sinemaya gidebilecektir.

Santoş’tan onayı alan Suraj soluğu hemen Sandiya’nın yanında alır. Ona zorlanarakta olsa sinema planından bahseder. Sandiya memnuniyetle kabul eder. İkili saat 6’da sinema salonunda buluşacaklardır.

Sandiya filmi kaçırdı! Suraj sinema salonuna erkenden gider ve Sandiya’yı beklemeye başlar. Sandiya’da güzel kırmızı bir sari giyerek yola çıkar. Ancak polis karakolundan gelen telefon onu sinema salonuna gitmekten alıkoyar. Sandiya karakola gittiğinde memur ona yeni kanıtlar olduğunu söyler. Karakola yapılan telefon aramasının ses kayıtları bulunmuştur. Sandiya ses kayıtlarını dinlemek ister. Bu arada Suraj ise Sandiya’yı beklemeye devam eder.

Sandiya ses kayıtlarını dinler ancak sesi tanıyamaz. Polisen bir kopya ister. Polis birkaç gün sonra gelip alabileceğini söyler. Sandiya karakoldan çıkarken ne kadar geç kaldığını fark eder. Bu esnada Suraj ise beklemekten ağaç olmuştur. Üstüne bilet bulamayan bir çifte Sandiya gelmediği için kendi biletlerini verir. Sandiya geldiğinde ise Suraj adeta ateş püskürür.

Sandiya olayı çözdü! Kendisi tüm işlerini halledip erkenden gelmiştir. Sandiya onun gönlünü almaya çalışır. Kulaklarından tutarak özür diler. Suraj’ın öfkesi kolay dinecek gibi değildir. Ancak karşısında Sandiya vardır ve onun gönlünü almayı başarır.

Diğer tarafta Mena ve Vikram işi iyice abartırlar. Alkolün dibine vurarak sarhoş olurlar. Mena sarhoş olmadan önce kardeşinden evi kontrol etmesini ve yalanını orada destekleyerek şüpheleri iyice gidermesini söyler. Mena’nın bu hareketi Sandiya’nın olayı çözmesini sağlar. Çünkü Sandiya karakolda dinlediği ses kaydının kimden geldiğini anlar. Mena’nın kardeşi Sudha’yı sıkıştırarak gerçeği itiraf ettirir.

Sandiya ne yapacak? Gerçeklerin ortaya çıkması Sandiya’nın omuzlarındaki yükü artırır. Sandiya ne yapacaktır. Gerçeği Santoş’a anlatmalı mıdır? Sandiya bu düşüncelere girerken Mena ve Vikram’ın oteline polis baskın yapar. İkili fuhuş operasyonunda tutuklanırlar. İkili karakolda zor duruma düşünce Suraj’ı arayıp yardım ister.

Can Yoldaşım
 


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila NimbalkarCan Yoldaşım 45. bölüm full tek parça HD izle

Kanal 7'nin yeni dizisi 45. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Can Yoldaşım 18. bölümünü kanal7.com, izle7.com ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Can Yoldaşım 46. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 46. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138