Can Yoldaşım 52. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile Hint dizisi severleri televizyon başına kilitlemeyi sürdüren Can Yoldaşım haftanın son günü ile yine ilgiyle seyredilecek. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Can Yoldaşım 52. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 19.09.2021, 06:43 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 52. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 52. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 52. bölüm özeti

Can Yoldaşım’da bugün Suraj yarışma için yaptığı yemeği yakar. Suraj etaplardan oluşan yarışmaya devam edebilecek mi? Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Can Yoldaşım 20 Eylül Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 52. bölümüyle izle7.com’da. Mina Sandiya’yı kıskanır ve onun pasaportunu saklar. Onun Singapur’a gitmesini istemeyen Mina planının ortaya çıkmasından korkar. Suraj ve ailesi yolculuğa çıkmak için harekete geçtiğinde Mina planından vazgeçip Sandiya’nın pasaportunu ortaya çıkarır. Singapur’a giden Suraj yarışma için çok heyecanlanır. Dil bilmediği için bocalayan Suraj’a Sandiya destek olur. Yarışma günü geldiğinde Suraj’ın yemeklerinde büyük sıkıntılar yaşanır. Suraj, yarışmaya devam edebilecek mi? Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Can Yoldaşım
 


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila NimbalkarCan Yoldaşım 52. bölüm full tek parça HD izle

Kanal 7'nin yeni dizisi 52. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Can Yoldaşım 18. bölümünü kanal7.com, izle7.com ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Can Yoldaşım 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 53. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138