Can Yoldaşım 55. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile Hint dizisi severleri televizyon başına kilitlemeyi sürdüren Can Yoldaşım haftanın son günü ile yine ilgiyle seyredilecek. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Can Yoldaşım 55. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 22.09.2021, 05:34 23.09.2021, 05:33 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 55. bölüm özeti ve fragmanı izle | Can Yoldaşım 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 55. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 55. bölüm özeti

Can Yoldaşım Hint dizisinin 55.bölüm özetinde Suraj bir sonraki tura geçerken büyük bir sorunla karşı karşıya gelir. Bir sonraki yemek tavuk ile yapılacaktır. Bu sorun vegan olan Suraj ailesi için büyük bir ikilem yaratır. Suraj ya yarışmayı bırakacaktır ya da geleneklerini çiğneyecektir. Can Yoldaşım 55.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj’ın kararı ne olacak? Jüri Suraj’a kararının ne olduğunu sorar. Suraj geleneklerine aykırı bir şeyi asla yapmayacağını söyleyerek vean ürünlerle çalışmak istediği cevabını verir. Bu cevap jüriyi kızdırır. Jürinin başı Suraj’ın bu kararıyla büyük tazminat ve ceza ödeyeceğini söyler.

Jürinin bu tehdidine rağmen Suraj kararının arkasındadır. Gelenek ve göreneklerine aykırı bir duruma düşmeyecektir. Evde televizyon başında onu izleyen ev halkıda endişelenir. Mohit, Suraj’ın aptallık yaptığını düşünür. Büyük bir ceza ile karşı karşıyadır.

Karar halka sorulacak! Suraj’ın bu duruma düşmesine en çok sevinen Maithi’dir. Suraj’ın diskalifiye olması onun önünü açacaktır. Ancak işler çok farklı ilerler. Seyirciler arasında bir tartışma alevlenir. Bu tartışma kuralların değişip değişmeyeceğine yöneliktir.

Sandiya seyircilerinde bu konuyu tartışmasını fırsat bilerek jüriye oylama talep eder. Sonuçta yarışma halk ve seyirciler için yapılıyordur. Suraj’ın akıbetine de onlar karar vermelidir. Bu istek kabul edilir ve yarışma böylelikle oylama sonrasına ertelenir.

Oylamadan ne karar çıkacak? Suraj ve Sandiya oylama için heyecanlanırken Maithi ise moral bozmaya devam eder. İnsanların büyük çoğunluğunun vegan olmadığını ve bu oylamayı da asla kazanamayacağını söyler. Ancak Maithi’nin aksine veganlar ve Hindistan halkı Suraj’ı destekler.

Suraj ve ailesi dua etmek için tapınağa giderler. Her ne kadar Suraj’ı destekleyenler olsa da ona karşı olanlarda vardır. Bunun bir yarışma olduğunu ve yarışmacıların her alanda kendilerini ispatlamaları gerektiğini düşünürler. Maithi’nin oyunu! Suraj ve ailesi tapınaktaki duadan sonra otele geri dönerler. Hepsi oldukça gergin ve endişelidir. Bu arada Meithi onları zor duruma düşürmek için oteldeki yemeklerin etiketlerini değiştirir. Böylelikle vegan olmayan yemekleri Suraj ve ailesi yiyecektir.

Maithi planının ilk kısmını gerçekleştirdikten sonra hemen jüri üyelerini arar. Amacı Suraj ve ailesini yalancı duruma düşürmek, jüriye onların vegan beslenmediklerini göstermektir. Ancak Miathi’nin planı başında patlar. Jüri yemeklere baktıklarında bunların vegan olduklarını görür. Matihi iftiracı konumuna düşer.

Oylama sonuçları açıklanıyor! Bu arada oylama sonuçlarını öğrenmek için herkes salona toplanır. Salonda ekranda oylamanın gidişatı görünür. Sandiya çizelgeye baktığında morali bozulur. Çünkü sonuçlar şu an için iyi gitmiyordur. Oylamanın bitmesine yarım saat kalırken heyecanlı bekleyiş devam eder.

Zaman hızla erirken Suraj’a yönelik destekler hem televizyonda hem de sokaklarda giderek büyür. Bu destekler oylama sonuçlarına da yansımaya başlar. Suraj lehine oylar artar. Suraj gözlerini kapatıp tanrıya dua eder. Oylama sonuçlandığında ise SurYa mutluluktan havaya uçar. Halk Suraj’ın yarışmaya devam etmesine karar vermiştir. Suraj yarışmaya vegan bir yemek yaparak devam edecektir. Gözler kapatıldı! Oylamadan sonra yarışmanın tekrar başlamasıyla beraber oldukça zorlu bir etap başlar. Bu etapta yarışmacılar gözleri kapalı yemek yapacaktır. Santoş ve Sandiya bu konuda endişelenir. Ankur, Suraj’a çocukluğunu hatırlamasını o zamanda karanlıkta mutfağa gittiğini söyler. Böylelikle Suraj’ın başarılı olacağını düşünür. Ancak bu iş hiç kolay değildir.

Nitekim Suraj yemek yapmaya başladığında parmağını birkaç defa keserek yaralar. Bu durumu gören Sandiya ve Santoş’un içi acır. Suraj bu acıya rağmen vazgeçmez. Gözleri kapalı olsa da diğer duyularını kullanır. Fırınlama yaparken ellerini yaksa da başarı ile yemeğini çıkartır. Suraj’ın bu başarısı zaferle sonuçlanır ve yarışmayı kazanır.
 

Can Yoldaşım
 


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila NimbalkarCan Yoldaşım 55. bölüm full tek parça HD izle

Kanal 7'nin yeni dizisi 55. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Can Yoldaşım 18. bölümünü kanal7.com, izle7.com ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Can Yoldaşım 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 56. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138