Can Yoldaşım 70. bölüm özeti ve fragmanı izle - 8 Ekim Cuma

Yayınlandığı sürede en çok izlenen Hint dizileri arasında yer alan Can Yoldaşım'da yeni bir bölüm daha başlıyor. Birçok önemli oyuncunun kadrosunda bulunduğu yapımda yarın yine sabırsızlıkla bekleniyor. Bu sebeple de binlerce kişi ve Hint dizisi severler internette arama yapıyor. Can Yoldaşım 70. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 07.10.2021, 05:35 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 70. bölüm özeti ve fragmanı izle - 8 Ekim Cuma

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 70. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 71. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 70. bölüm özeti

Can Yoldaşım’da bugün Suraj Sandiya’nın geleceğinden vazgeçmesini engellemek ister. Sandiya’nın hayallerini gerçekleştirmek isteyen Suraj ne planlıyor? Suraj Sandiya’nın hayalinden vazgeçtiğini öğrenince çok öfkelenir. Sandiya’nın bu kadar kolay vazgeçmesini kaldıramayan Suraj ona gerçekte ne istediğini hatırlatmaya çalışır. Sandiya’nın neden böyle davrandığına anlam veremeyen Suraj, gerçekleri öğrenmeye çalışır. Santos ise Suraj’la yüzleşmekten kaçar. Suraj’ın aklına bir fikir gelir ve planlarını uygulamak için Ankur’dan yardım ister. Suraj’ın bulduğu fikir işe yarayacak mı?

Can Yoldaşım
 


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila NimbalkarCan Yoldaşım 70. bölüm full tek parça HD izle

Kanal 7'nin yeni dizisi 70. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Can Yoldaşım 18. bölümünü kanal7.com, izle7.com ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Can Yoldaşım 71. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 71. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138