Can Yoldaşım 77. bölüm özeti ve fragmanı - 15 Ekim Cuma

Kanal 7 ekranlarının sevilerek izlenen yapımlarından Can Yoldaşım'da yeni bir gün daha başlıyor. Hint dizileri arasında en çok seyredilen yapımların başında gelen hikayede heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Birbirinden önemli oyuncuların yer aldığı kadrosuyla Can Yoldaşım her gün izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Peki yarın neler olacak? Can Yoldaşım 77. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 14.10.2021, 05:58 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 77. bölüm özeti ve fragmanı - 15 Ekim Cuma

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 77. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 77. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 77. bölüm özeti

Sandiya’nın konuşması ile başlar. Sandiya, Müdüre arızalı makineye şans verirken, arkadaşları Pappu ve Samir’e de bir şans vermesi gerektiğini, neden onlara da bu şansı tanımadığını sorgular. Sandiya daha sonra yazının yanına gidip içine sıkışmış kağıdı çıkarıp, tekrar aktif hale getirir. Sekreter yazıcının çalıştığını söyler. Müdür, yazının çalıştığını görünce Sandiya’nın söylediklerini düşünür ve onun haklı olduğuna kanaat getirir. Samir ile Pappu’yu okuldan uzaklaştırmayacağını, ilk ve son defa affettiğini söyler.

Sandiya’nın yardımı ile arkadaşları yeniden okula dönerken, arkadaşları Sandiya’nın öz güvenine ve cesaretine hayran kalıp, ona teşekkür ederler. Sandiya ve arkadaşları müdür odasına çıkar çıkmaz sevinçlerini kapının önünde dile getirirken bu sırada okul müdürüne bir telefon gelir. Müdür karşısında ki gizemli sesin söylediklerini duyunca hem korkar, hem de sinirlenip telefonu kapatır.

Suraj ile Sandiya okuldan eve döner. Yolsa Sandiya okulda ki müdürle yaşadıklarını anlatır. Suraj da Santos’un gece dışarı sinemaya izinsiz girdiği konusunda ki yalanı bir gün öreneceğini, öğrendiğini kendisini affetmeyi umduğunu söyler.

Ertesi gün Suraj herkese Sandiya’nın yırttığı yünlü kıyafetlerin yerine yeni yünlü kıyafetler alıp hediye eder. Herkes bu hediyeyi çok severken Santos surat yapar. Suraj gerçekleri açıklayacağı sırada (neden geçen gece dışarıda olduğunu) anlatmak isterken Meenakshi, Chatturi’ye kızar. Santos’uın dikkati o yöne çevrilince Suraj gerçeği açıklayamaz.

Can Yoldaşım
 


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar


Can Yoldaşım 77. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 77. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138