Can Yoldaşım 78. bölüm özeti ve fragmanı - 16 Ekim Cumartesi

Kanal 7 ekranlarının sevilerek izlenen yapımlarından Can Yoldaşım'da yeni bir gün daha başlıyor. Hint dizileri arasında en çok seyredilen yapımların başında gelen hikayede heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Birbirinden önemli oyuncuların yer aldığı kadrosuyla Can Yoldaşım her gün izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Peki yarın neler olacak? Can Yoldaşım 78. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 15.10.2021, 06:04 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 78. bölüm özeti ve fragmanı - 16 Ekim Cumartesi

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 78. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 78. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 78. bölüm özeti

Sandiya odasında ders çalışması ile bölüm başlar. Santos da bu sırada Suraj’ın çocukları sevdiğini, artık onunda bir çocuğu olması gerektiğini düşünüp, Sandiya ile konuşmaya karar verir. Santos, Sandiya’nın odasına giderken, Sandiya da bütün bunlardan habersiz odasında gizlice ders çalışmaktadır. Tam kapıyı çalacağı sırada Chathuri “borudan su akıyor. Hanımım yetiş!” diye bağırır.

Santos, Sandiya’nın odasına girmekten vaz geçer. Santos ve tüm aile Chathuri’nin yanına gelir. Evin hizmetçisi su deposunun borusundan su sızdırdığını ve giderek şiddetli akmaya başladığını söyler. Santos, deponun suyu boşa aktığını görünce şok olur. Birden panik havası başlar Rathi evinde.

Sandiya boruyu tamir edebileceğini söylese de Santos ona izin vermez. Vikram ile Suraj’ı çağırmalarını ister. Chathuri, Vikram ile Suraj’ın dışarıda olduğunu haber verince Sandiya bir kez daha ben yapabilirim der. Lakin Santos gelinine kızıp, tamirciyi aramasını ister. Sandiya telefon rehberinden tamircinin numarası olmadığını söyler. Santos sinirle Suraj’ı arayıp eve tamirci göndermesini söyler. Sandiya Suraj’ı arar. Suraj eve tamirci göndereceğini söyler.

Can Yoldaşım
 


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar


Can Yoldaşım 78. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 78. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138