Can Yoldaşım 79. bölüm özeti ve fragmanı - 17 Ekim Pazar

Kanal 7 ekranlarının sevilerek izlenen yapımlarından Can Yoldaşım'da yeni bir gün daha başlıyor. Hint dizileri arasında en çok seyredilen yapımların başında gelen hikayede heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Birbirinden önemli oyuncuların yer aldığı kadrosuyla Can Yoldaşım her gün izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Peki yarın neler olacak? Can Yoldaşım 79. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 16.10.2021, 07:31 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 79. bölüm özeti ve fragmanı - 17 Ekim Pazar

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 79. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 79. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 79. bölüm özeti

Santos’un düşüncelere dalması ile başlar. Sandiya ile Suraj’ın aynı yatakta, ancak birbirlerine mesafeli yatması karşısında buna bir çözüm bulması gerektiğini, aksi halde torunu hiç olmayacağı konusunda paniğe kapılır. Ertesi gün kendi dinlerinde kutsal olan bebek idolünü Sandiya’ya vermek için odasında çıkar. Meenakshi merdivenlerden çıkarken, önüne bakmadığı için Santos ile çarpılır. Meenakshi Santos’dan özür diler. Bu sırada Santos kıyafetinin içinde bir şeyler sakladığını düşünüp, onu evin içinde gizlice takip eder.

Santos Sandiya’nın yanına gider. Ona bebek idolünü verip, ona ibadet etmesini ister. Meenakshi Sandiya erkek çocuk dünyaya getirmesi halinde, kendisi de kız çocuk dünyaya getirse çok büyük sıkıntı olacağını düşünür.

Sandiya’nın hamile olup olmadığını öğrenmek ister. Meenakshi Sandiya’nın odasının önünden ayrılır. Sandiya da kimse yokken odasında gizli gizli ders çalışmaya başlar. Santos’un altından yapılmış bebek heykelini de masaya bırakır. Bir kaç saat sonra Santos gelinine seslenir. Sandiya alt kata gider. Santos gelinine ayrı bir ilgi gösterip saçlarını tarar. Arun ise bu duruma çok şaşırır. Santos Meenakshi’nin süslenip nereye gittiğini sorar. Meenakshi de sari dükkanına çalışmaya gideceğini söyler. Santos, Meenakshi’yi süzdükten sonra dolabından kendisi için bir şey vermesini ister. Meenakshi eksi kullanılmış malzemelerle geri dönünce “Çok pintisin. Eğer cömert olsaydın sana evin anahtarını teslim ederdim” deyip fırça atar. Sandiya alt kata gelir. Onun saçlarını güzelce tarayıp, Menakshi’nin makyaj malzemelerini kullanmasını ister. Sandiya yok dese de Santos ısrar Eder. Sonunda Sandiya makyaj yapıp Surja’ın öğle yemeğini dükkana götürür.

Sandiya elinden sefer tası ile Suraj’ın dükkânına gider. Suraj süslenmiş bir şekilde Sandiya’yı görünce adeta büyülenir. Sandiya kaynanası böyle giyinmesini istediğini söyler. Bu sırada Sandiya’nın başındaki gül düşerken, Suraj tutar. Uzaktan Santos, Sandiya ile Suraj’ın yakınlaştığını düşünür. Chhavi dükkanın önünden geçerken abisinin Sandiya’nın başında ki gülle uğraştığını görünce hemen abisine yardım eder. Sandiya’dan derslerine yardım etmesini rica eder.

Can Yoldaşım
 


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar


Can Yoldaşım 79. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 79. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?