Can Yoldaşım 80. bölüm özeti ve fragmanı - 18 Ekim Pazartesi

Kanal 7 ekranlarının sevilerek izlenen yapımlarından Can Yoldaşım'da yeni bir gün daha başlıyor. Hint dizileri arasında en çok seyredilen yapımların başında gelen hikayede heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Birbirinden önemli oyuncuların yer aldığı kadrosuyla Can Yoldaşım her gün izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Peki yarın neler olacak? Can Yoldaşım 80. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 17.10.2021, 07:02 Burak ZİHNİ
Can Yoldaşım 80. bölüm özeti ve fragmanı - 18 Ekim Pazartesi

Hindistan'da tam izleyicilerin karşısında olan ve 2011'de başlayıp 2 sezon ekranlarda fırtınalar estiren Can Yoldaşım Türk televizyonlarındaki yerini almaya başladı. Yaz ayları boyunca Emanet'in yayınlandığı saatte ekranlarda olacak yapım yine ilgiyle izlenecek. Hint dizileri konusundaki başarısıyla dikkat çeken kanalın izleyicileri de şimdiden sabırsız ve yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Can Yoldaşım 80. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Can Yoldaşım 80. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...


 

Can Yoldaşım 80. bölüm özeti

Can Yoldaşım 79. Bölümde Sandiya ve Suraj noel partisine gitmişti. İkili dönüş yolunda ise oldukça romantik anlar yaşamıştı.  Peki Can Yoldaşım 80. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya ve Suraj arasında neler olacak? Can Yoldaşım 80.bölüm özeti devam ediyor.

Menakşi takipte! Ertesi sabah Mohit’in çantasında Chaturi pasta bulur. Bu pasta dünkü partiden kalmıştır. Mohit hemen yalan söyleyerek pastanın toplantıda dağıtıldığını açıklar. Chavi ve obur Arun hemen pastaya üşüşüp onu yerler.

Mena ise dışarı çıkmış, doğal ilaçlar için başvurduğu kliniğin önündedir. Erkek bebek getirerek tüm konağa hakim olma hayallerine dalmıştır. Mena şans eseri orada Ankur’u görür. Ankur gibi eğitimli birinin de buralar da şifa aradığını zanneder. Ancak Ankur’un kendisini Sandiya’ya anlatacağını düşünerek gizlenir.

Ankur’a görünmeyen Mena onu gizlice takip ederek ne işler karıştırdığını anlamaya çalışır. Ankur’un buraya geliş amacı ise iş içindir. Yasa dışı kliniğin web sitesini geliştirecektir. Ancak Ankur buranın yürüttüğü faaliyetleri duyunca sinirlenir.

Bir kızı olduğunu, ayrıca gurur duyulacak bir kız kardeşine de sahip olduğunu açıklar. Böyle bir yerle asla çalışmayacağını söyleyerek orayı terk eder. Ankur gider gitmez Mena içeri girer. Konuşmaları duyamayan Mena bir kaç şişe ilaç alıp klinikten ayrılır.

Can Yoldaşım
 


Can Yoldaşım oyuncu kadrosu

Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar


Can Yoldaşım 81. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi Can Yoldaşım'ın 81. bölüm fragmanı Youtube ve video platformu izle7'de yerini aldı. İki adreste de yeni bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine kanalın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?