Çok Güzel Hareketler 2 104. bölüm izle | Çok Güzel Hareketler 2 104. bölüm Yotube tek parça izle

BKM Mutfak ekibinin büyük özverisi ile izleyenlerin karşısına çıktığı Çok Güzel Hareketler 2, 104. bölümüyle Kanal D'deki yerini alıyor. Birbirinden komik anlara tanıklık edilecek, sosyal mesajlar verilecek ve zaman zaman hüzün de yaşanacak. Keyif dolu bir bölümün daha yayınlanacağı yapımı izlemek isteyenler de araştırmalarda bulunuyor. Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Çok Güzel Hareketler 2 104. bölüm 20 Aralık 2021 Pazartesi Tek parça, full, HD ve Youtube izle seçenekleri haberimizde yer alıyor... Sizler de Çok Güzel Hareketler 2'nin yeni bölümü hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 20.12.2021, 13:04 10.01.2022, 13:46 Burak ZİHNİ
Çok Güzel Hareketler 2 104. bölüm izle | Çok Güzel Hareketler 2 104. bölüm Yotube tek parça izle

BKM'nin milyonlara ulaşmaya devam eden yapımı Çok Güzel Hareketler 2 çok özel bir günle seyircilerin karşısında olacak. Kanal D ekranlarında pazartesi akşamları izleyenleri güldüren, zaman zaman hüzünlendiren ve birçok sosyal konuya da parmak basan Yılmaz Erdoğan ve öğrencileri için herkes televizyon başına kilitlenecek. Birbirinden ünlü isimlerin de skeçlere katılacağı bölüm keyifle izlenecek. Geçen hafta Öldüm Öldüm Dirildim, Komşunun Çocuğu, Paradoks, Şirret Politikası, Vizede Gelin ve İnsana Gram Güvenilmez skeçleri oynandı. Çok Güzel Hareketler 2 104. bölüm tek parça, full ve HD izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Yılmaz Erdoğan ve genç oyuncu kadrosuyla her Pazartesi günü ekranlara gelen Çok Güzel Hareketler 2 104. bölümü ile yayınlandı. Her anı kahkaha tufanına sahne olan oyunu izlemek isteyenler Beşiktaş Kültür Merkezi'ne akın ederken televizyon veya internetten seyretmek isteyen de çok sayıda kişi var. Çok Güzel Hareketler 2 104. bölüm saat kaçta ve hangi kanalda? Çok Güzel Hareketler 2 104. bölüm izle seçenekleri haberimizde.Çok Güzel Hareketler 2 (ÇGH 2) 104. bölüm tek parça izle

Kanal D'nin en ilgi gören yapımlarından biri olmayı başaran ve yıllar sonra ikinci jenerasyon ekibiyle karşımıza çıkan Çok Güzel Hareketler 2 saat 20.00'de yayınlanacak. Televizyonda izleme şansınız yoksa internet üzerinden de son bölümü izleyebilirsiniz. İnternette Çok Güzel Hareketler Youtube kanalı ve Kanal D resmi internet sitesinden son bölümü reklamsız, tek parça ve HD izle seçenekleriyle seyredebilirsiniz.


ayşegül yılmaz

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2 OYUNCU KADROSU

ATAKAN ÇELİK

Nerde doğdun?
3 şubat 1990 İstanbul Beyoğlu doğumluyum.
Fiziksel özellikler?
Boyum 183 cm kilom 76 kg.
Eğitim?
Herkesin hayallerini süsleyen ve kazanması çok zor bir bölüm olan iktisat bölümü mezunuyum.
Neden oyunculuk?
Neden olmasın:) Çocukluk hayalim. Klişe ama gerçek.Daha önceki tecrübelerin?
Müsamere çocuğuyum. Her milli bayram, özel gün vs. Sahnede buldum kendimi. Tiyatro ve oyunculuk hevesim hep vardı ancak annemin “sigortalı işin olsun” ısrarları sonucunda uzaklaştım tiyatrodan ve bir sigorta şirketinde işe başladım. Kendim sigortalı olduğum yetmiyormuş gibi insanlar da sigortalı olsun diye 5 yıl çalıştım. Konuyu yanlış anlamış olabilirim:) 2015 de BKM ile tanışınca hayallerimin peşine düştüm ve o yıldan beri BKM Mutfak çatısı altındayım.

AYŞEGÜL YILMAZ

13.12.1994 Zonguldak doğumluyum.  Aslen Artvin Hopalıyım. Nerelisin diye sorduklarında mutlaka bunuda söylerim.
Kız meslek lisesi grafik tasarım ve fotoğrafçılık mezunuyum. Aslında sanatı olan merakım ilkokul yıllarıma dayanır. İlkokulda dansöz olmaya karar vermiştim. Olay oyunculuğun nasıl evirildi hatırlamıyorum ama iyiki de evirilmiş. Liseden mezun olduktan sonra bir sene Kastamonu Üniversitesi'nde Grafik Tasarımı okudum Ama aklım Zonguldak Belediye Kültür Merkezi'nde yer aldığım oyunlarda , çalışmalarda kaldı ve ailemden habersiz sınavlara girdim. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü kazandım.

Okurken her oyuncu adayı gibi bir sürü seçmeye girdim ve ilk işim BKM yapımı Deliha filmi gelin karakteridir.Okuldan mezun olduktan sonra İstanbul'da kalmak için garson olmak adına yanıp tutuşan bir oyuncuydum. Yine bir gün “kesin burada olmayacak “ diye girdiğim BKM Mutfak seçmesini kazandım. Önünden geçerken bile heyecanlandığım yerde olduğum için çok mutluyum, böyle bir ailede olduğum için çok şanslı hissediyorum.


 

BATUHAN SOYASLAN

İstanbulun, Fatih ilçesinde 26 Ekim 1992'de doğdum. Mevlana İlköğretim Okulu'nda ilköğretim ve ortaöğretimimimi tamamladıktan sonra, liseyi Şişli Anadolu Lisesi'nde okudum. Tiyatroya 9. sınıfta başladım. Tiyatroya o kadar çok bağlandım, o kadar çok sevdim ki; üniversiteyi Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği’nde okudum. Şu anda da yüksek lisans yapıyorum. Yine çevre mühendisliği… Alaylıyım ve bundan gurur duyuyorum. Oyunculuk benim için; olamadıklarıma, benden bir şeyler katarak hayat verme çabası. Hayatın renk yelpazesi, heyecanı… Anandan babandan veya etraftan çekinip de söyleyemediklerini, ustanın öğretileri doğrultusunda aktarma biçimi. Daha önceleri lisede tiyatro yaptım. Birkaç ödülüm var. 2012'de bir kitap yazdım. ‘Gözyaşı Hırsızları’ ismi. Sonrasında farklı tiyatro ekiplerinde yer aldım. Çocuk oyunu, doğaçlama, yetişkin oyunu derken hayalimdeki yere, BKM Mutfak'a geldim. Hayallerimin içindeyim.

begüm çağla tekin
 

CEMİLE CANYURT

17 Mayıs 1992 Kırıkkale Doğumluyum. Ankara'da büyüdüm. Tiyatro ile 13 yaşımda tanıştım. Sahne tozunu yutanlar arasına katılmamla birlikte hayallerimi, hedeflerimi başarılı bir oyuncu olmak üzerine oluşturdum.. Ankara'da Özel bir Tiyatro'da eğitim aldım. Babamın ‘elle tutulur bir meslek seçeceksin' demesiyle bir dönem gizli saklı Tiyatro çalışmalarına devam ettim.. Bu durum öğrenilince oyunculuk hayallerimi kısa bir süre ertelemek zorunda kaldım ve Aibü Gıda Mühendisliği bölümünü kazandım.

Üniversite Toplulukları ve Özel tiyatrolarda bir çok oyun ve organizasyonlarda yer aldım. Okul devam ederken sürekli İstanbul'a gelmenin bir yolunu aradım, bir kaç Tv programına (yarışma) katıldım ve kısa filmlerde oynadım. Okul biter bitmez soluğu İstanbul'da aldım.. Sürekli BKM'ye gidiyordum, gösterileri izliyordum.. BKM'nin kapısından oyuncu olarak girmenin yolunu arıyordum.. 2016'da BKM Mutfak'ta Doğaçlama Tiyatro Ligine katıldım. 3 Arkadaşımla birlikte Geçiçi Tiyatro olarak sezonu birincilikle bitirdik. Ardından BKM Mutfak Altyapı ekibine dahil oldum ve skeçler yazıp oynamaya başladık. Şuan uzun zamandır hayalini kurduğum bir ekibin parçasıyım.. Mutlu ve Umutluyum.

ecem sena bayır

eda nur hancı
 

EVLİYA AYKAN

31 Ağustos 1992 Hakkari doğumluyum. Şimdiden söyleyim Yılmaz Hoca ile hiçbir akrabalık bağım yok. Hakkari küçük yer nasıl yok? diyebilirsiniz, ama valla yok. Çocukluğumun bir kısmı Hakkari'de bir kısmı Van'da geçti. 13 yaşında tanıştım tiyatroyla.. Devlet Tiyatrosu ve Özel Tiyatrolarda çeşitli oyunlarda rol aldım. Bu süreçte konservatuara hazırlandım. 2011 yılında Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümüne girdim. Daha sonra İstanbul'a taşındım, çeşitli dizi ve filmlerde oynadım. 2017 yılında ise Bkm Mutfak ailesine katıldım.
 

EZGİ YÜREKOĞLU

117 Mayıs 1990 tarihinde Tarsus'ta doğmuşum.Oyuncu olma hayaliyle yanıp tutuşan bir gençken, 2008 yılında kendimi, Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Fakültesi'nde (uzun yazınca havalı oluyor) buldum. Çünkü oyuncu olmak isteyen her genç gibi “önce bir mesleğim olmalıydı”. Genelde aileler böyle der. Benimkiler de dedi, çok da normal karşıladım ve durumu fırsata çevirdim. Zira üniversitede, tiyatro kulübüyle tanıştım ve bu andan itibaren; üniversiteye gitmek hobim, tiyatro ise İstanbul'a gelme sebebim oldu. Burada birçok tiyatro oyununda; oyuncu, yönetmen yardımcısı, kostümcü, aksesuarcı olarak görev aldım. 2013 yılında mezun olmamla, 1 sene çeşitli çocuk oyunlarında ve belediyelerde yetişkin oyununda oynadım. 2014 yılında ise Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Yüksek Lisansa başladım. 2 yıl daha zaman kazanmıştım. Beklediğimden çabuk geçen 2 sene sonunda ne yapacağımı bilemez haldeyken birkaç reklam görüşmesine gittim. Çok azı oldu. Başka bir amatör tiyatro oyunundan sonra, nihayet BKM Mutfak'la tanıştım. 2016 yılından beri hayallerimi gerçekleştirdiğim, iyi ki buradayım ve bu ekibin parçasıyım dediğim yerdeyim.

fatma tezcan

 

FATMA TEZCAN

1998'de İstanbul doğumluyum. Az kalsın milenyum çocuğu oluyormuşum. İlkokul, ortaokul ve lisede derslerim hiçbir zaman çok kötü olmadı. Ama hiçbir zaman derslerle ilgili bir öğrenci de olamadım. İlk kez 8 yaşlarındayken tiyatroya gitmek istedim. Külkedisi'ne çalışılıyordu. Arkadaşlarım sen çok büyüksün (yaşıma göre iri bir çocuktum) ve çirkinsin, külkedi olmazsın dediler. Küçüktük, hevesim kırıldı. Spora yöneldim. Antremanlarla geçiyodu hayatım. Voleybol ve kürek sporlarıyla ilgilendim. Sonrasında İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümüne kayıt oldum ve okulla yine çok görüşemedim. Hep tiyatro, oyunculuk alanında kendimi geliştirmek istedim. Okula giriş sebebim de ailemin oyuncu olmak istiyorsan önce bir bölüm kazan kızım diye şart koşmalarıydı. BKM Mutfak'tan önce Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde 2 sene geçirdim. BKM Mutfak'ın açtığı seçmeye girerken mezuniyet oyunu dışında sahne tecrübem yoktu ama başka hiçbir mesleğe kendimi ait hissedebileceğimi de düşünmüyordum. BKM Mutfak bana kapısını açınca buna emin oldum. Oyunculuk diyorum çünkü kendimi ait hissettiğim yerin burası olduğuna inanıyorum. Kişisel bilgiler arasında verilmesi gereken sanırım bir de boy kilo var. Boyum 174, kilom hep değişiyor. Kendimi zayıf hissetmek için 59 demiyorum. 62 kiloyum. Belki de 63.

 

HİLMİ DELER

16 Nisan 1994’te Sakarya'da doğdum.Trakya Üniversitesi Ekonometri Mezunuyum.2010-2012 Yılları arasında Tiyatro Ti’den Temel Oyunculuk Eğitimi aldım.Seviyorum.. Bunun için hep mücadele etmek zorunda kaldım. İnsanların yapma başaramazsın dediği şeyler hep ilgimi çekti… Benim için en uygun mesleğin oyunculuk olduğunu düşünüyorum. İnşallah yanılmıyorumdur..İlkokul Yıllarımdan beri okul müsamerelerinde başlayan bu tutkum Lise ve Üniversitede de devam etti. Ekonometri okumama rağmen 4 sene Düşünce Edebiyat ve Tiyatro Klübünde (DÜŞET) Çeşitli oyunlar yazıp oynadım. Okulun bitmesi ile bir TV programına internet üzerinden başvurdum ve kısa filmlerde oynadım. Daha sonra çocuk oyunlarında çalıştım. 2016 yılının sonunda BKM Mutfak'ta doğaçlama ligine katıldım Geçici Tiyatro olarak sezonu birinci bitirdik. Daha sonra BKM Mutfak Altyapı ekibine girip skeç yazıp oynamaya başladık. Son olarak Ustamızla ÇGH 2. Kuşak ekibine girdim. Bu kadar.

 

METİN PIHLIS

217 Mayıs 1992 yılında Antalya'da doğdum. Doğum günüm dolayısıyla şu an 6,75 yaşındayım. Seneye 7 yaşıma gireceğim.

1,84 boyunda 75 kg çekik gözlüyüm. Gözlerim güldüğümde çizgi haline geliyor. Dışarıdan kapalı gibi gözükse de her şeyi görebiliyorum.

Liseyi Antalya'da bulunan Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi'nde okudum. Daha sonra Marmara Üniversitesi'nde Sermaye Piyasası ve hemen arkasından Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde konservatuvarı kazandım. Oradan da mezun olur olmaz çocukluk hayalim olan BKM Mutfak'a seçildim. Eğitimimiz Yılmaz Erdoğan ile hala devam etmekte.
 

SAFA SARI

26 Ekim 1992 yılında Üsküdar'ın Zeynep Kamil Hastanesi'nde doğmuşum hemşire beni ellerine aldığında “bunun ne kadar büyük elleri var bunun” demiş bana… Çocukluğum sokaklarda çamurda, kirde, pasta oynaya oynaya geçti. Annem hakkını helal etsin çok uğraşmış benimle Ertuğrul Gazi İlkokulu'na başladığımda her gün yakalığımı yırtıp eve dönüyordum. Annem de onu dikip beni geri gönderiyordu. Tiyatroya ilkokulun okuma bayramında elmasını paylaşamayan çocuklara ders olsun diye hepsini yiyip bitirdiğim bir rol ile başladım. O günden sonra kilomu hiç kontrol edemedim. Yazları zayıf ve sıcak, kışları kilolu ve soğuktum. Liseyi semtimiz Kaynarca'nın nezih okulu Kaynarca Şevket Sabancı Lisesi'nde okudum. Düz liseydi. Okulun tiyatro klubüne gittim ve tiyatro sevgim tıpkı ben gibi artarak devam etti şuan da ergenlik hayalim olan imrenerek baktığım, içinde olmak hayalleri ile yanıp tutuştuğum BKM Mutfak ekibindeyim.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?