Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 19 Şubat 2021 Cuma STAR TV Canlı İzle | Günün konukları kim?

STAR TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri yeni bir güne bomba gibi hazırlayan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah bir haftasını daha sonlandırıyor. Müzikten sağlığa, yaşamdan yemeğe kadar birçok konuda konuğun ağırlandığı program bugün de dopdolu. Peki, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bugünkü konukları kim? Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 19 Şubat 2021 Cuma STAR TV Canlı İzle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 19.02.2021, 07:27 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin sabah saatlerinde en çok izlediği programlardan biri olmayı başaran Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ta bir hafta daha bitiyor. Yine değerli isimlerin ağırlanacağı yayında birbirinden önemli konular izleyicilere aktarılacak. Müzik ziyafetinin eksilmeyeceği, yaşam ve sağlıkla ilgili hayat kurtarıcı bilgilerin verileceği ve lezzetli yemeklerin yapılacağı program yine ilgiyle izlenecek. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ı sakın kaçırmayın. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 19 Şubat Cuma izle seçenekleri haberimizde bulunmaktadır. İyi seyirler dileriz.


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bugünkü konukları kim?

Programın bugünkü konukları da merak konusu. Sağlık, yemek, burç, magazin ve birçok konuda ünlü isimler yayında yerini almaya devam ediyor. Birbirinden değerli konukların ağırlandığı stüdyoda izleyicilere en doğru bilgiler verilmeye çalışılıyor. Ayrıca müzik ziyafeti de sürüyor. Canlı yayında yemekler yapılıyor, tarifleri anlatılıyor. Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik bilgileri de öğrenebilirsiniz. Bağlama ustası ve sanatçı Yudum canlı yayına geliyor. Müzik ziyafetini kaçırmayın. Yemek öncesi iştah kesen karışım. Tatlı isteğine karşı masum tatlı tarifi ve zayıflatan doğal sular. Dr. Murat Topoğlu anlatıyor. 


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 19 Şubat Cuma İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Demet Akalın ile yakın arkadaşı Alişan'ın birlikte sunduğu programda yine binlerce kişi ekran başına kilitlenecek. Yayını kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için ise birçok alternatif bulunuyor. Star TV programın arşivlerini web sitesinden yayınlıyor. Diğer yandan Youtube'da da full olarak izleme şansınız bulunuyor. Sahip olduğunuz akıllı cihazlarda da kaydet butonu ile programı makine hafızasına alabilir ve seyredebilirsiniz. Digiturk Play ve Bein Connect uygulamaları ile de geri sarma özelliğini kullanarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});