Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 22 Şubat 2021 Pazartesi STAR TV Canlı İzle | Günün konukları kim?

Türkiye'nin sabah saatlerinde en çok izlenen programlarından biri olan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ta yeni bir haftad aha izleyicileri karşısına çıkıyor. Birbirinden uzman isimlerin ağırlandığı canlı yayında yine çok önemli bilgiler verilecek. Ayrıca müzik ziyafeti de devam edecek. Peki, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bugünkü konukları kim? Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 22 Şubat 2021 Pazartesi STAR TV Canlı İzle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 22.02.2021, 07:39 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin sabah saatlerinde en çok izlediği programlardan biri olmayı başaran Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ta bir hafta daha başlıyor. Yine değerli isimlerin ağırlanacağı yayında birbirinden önemli konular izleyicilere aktarılacak. Müzik ziyafetinin eksilmeyeceği, yaşam ve sağlıkla ilgili hayat kurtarıcı bilgilerin verileceği ve lezzetli yemeklerin yapılacağı program yine ilgiyle izlenecek. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ı sakın kaçırmayın. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 22 Şubat Pazartesi izle seçenekleri haberimizde bulunmaktadır. İyi seyirler dileriz.


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bugünkü konukları kim?

Programın bugünkü konukları da merak konusu. Sağlık, yemek, burç, magazin ve birçok konuda ünlü isimler yayında yerini almaya devam ediyor. Birbirinden değerli konukların ağırlandığı stüdyoda izleyicilere en doğru bilgiler verilmeye çalışılıyor. Ayrıca müzik ziyafeti de sürüyor. Canlı yayında yemekler yapılıyor, tarifleri anlatılıyor. Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik bilgileri de öğrenebilirsiniz. Ağla Halime, Günün Birinde ve Seni Sevmek Suçmuş şarkılarıyla milyonların gönlüne taht kurdu. Ayşe Emine birbirinden değerli eserleri ile canlı yayında. Uykusuzluk hangi hastalıkların habericisi? Yüz renginden hastalıkları anlamak mümkün mü? 'Ömrü uzatmak mümkün' diyen Doç. Dr. Nejat Altıntaş'tan önemli bilgiler... Çiğdem ve Sude Öğütçü pazara gidip alışveriş yaptı. Mevsim meyve sebzesinden oluşan ekonomik menüyü kaçırmayın.


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 22 Şubat Pazartesi İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Demet Akalın ile yakın arkadaşı Alişan'ın birlikte sunduğu programda yine binlerce kişi ekran başına kilitlenecek. Yayını kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için ise birçok alternatif bulunuyor. Star TV programın arşivlerini web sitesinden yayınlıyor. Diğer yandan Youtube'da da full olarak izleme şansınız bulunuyor. Sahip olduğunuz akıllı cihazlarda da kaydet butonu ile programı makine hafızasına alabilir ve seyredebilirsiniz. Digiturk Play ve Bein Connect uygulamaları ile de geri sarma özelliğini kullanarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?