Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 26 Mayıs Çarşamba izle | Bugünün konukları kim?

Türkiye'nin en çok sevilen sabah programlarından biri olmayı başaran ve kısa sürede sevilen Demet ve Alişan ile Sabah Sabah haftanın üçüncü gününde de seyircilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden uzman isimlerin ağırlandığı, sanatçıların konuk edildiği ve birbirinden değerli bilgilerin verildiği yayın yine ilgiyle seyredilecek. Peki, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 26 Mayıs Çarşamba konukları kimdir? Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 26 Mayıs Çarşamba izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 26.05.2021, 08:24 Burak ZİHNİ
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 26 Mayıs Çarşamba izle | Bugünün konukları kim?

Star TV'nin sabah kuşağında yer almaya başladıktan sonra adını her geçen an daha da fazla kişie duyuran ve eğlencenin adresi halien gelen Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ta yeni bir gün daha ekranlara geliyor. Yine değerli isimlerin ağırlanacağı yayında birbirinden önemli konular izleyicilere aktarılacak. Müzik ziyafetinin eksilmeyeceği, yaşam ve sağlıkla ilgili hayat kurtarıcı bilgilerin verileceği ve lezzetli yemeklerin yapılacağı program yine keyifle seyredilecek. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ı sakın kaçırmayın. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 26 Mayıs Çarşamba izle seçenekleri haberimizde bulunmaktadır. İyi seyirler dileriz.


 


Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bugünkü konukları kim?

Rumeli Orhan ve Kemal kardeşler kıpır kıpır şarkılarıyla herkesi coşturacak. Balkanların adetleri stüdyoya taşınacak. Sakın kaçırmayın. Uykumu alamadım deyip geçemedim. Uykusuzluğun neden olduğu rahatsızlıkları geçirmeye yarayan egzersizler anlatılacak. Aslı Koç'tan Balkan yemekleri tarifleri...


 


Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 26 Mayıs Çarşamba İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Demet Akalın ile yakın arkadaşı Alişan'ın birlikte sunduğu programda yine binlerce kişi ekran başına kilitlenecek. Yayını kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için ise birçok alternatif bulunuyor. Star TV programın arşivlerini web sitesinden yayınlıyor. Diğer yandan Youtube'da da full olarak izleme şansınız bulunuyor. Sahip olduğunuz akıllı cihazlarda da kaydet butonu ile programı makine hafızasına alabilir ve seyredebilirsiniz. Digiturk Play ve Bein Connect uygulamaları ile de geri sarma özelliğini kullanarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?