Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 3 Mart 2021 Çarşamba İzle | Günün konukları kim?

STAR TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenlerin karşısına çıkmaya devam eden Demet ve Alişan ile Sabah Sabah bugün de ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden uzman isimler, değerli konuklar ve birçok konuyla seyircilere keyifli bir gün başı yaşatan programda neler olacağı da merak konusu. Peki, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bugünkü konukları kim? Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 3 Mart 2021 Çarşamba STAR TV Canlı İzle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 03.03.2021, 07:47 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin sabah saatlerinde en çok izlediği programlardan biri olmayı başaran Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ta bir gün daha başlıyor. Yine değerli isimlerin ağırlanacağı yayında birbirinden önemli konular izleyicilere aktarılacak. Müzik ziyafetinin eksilmeyeceği, yaşam ve sağlıkla ilgili hayat kurtarıcı bilgilerin verileceği ve lezzetli yemeklerin yapılacağı program yine ilgiyle izlenecek. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ı sakın kaçırmayın. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 3 Mart Çarşamba izle seçenekleri haberimizde bulunmaktadır. İyi seyirler dileriz.


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bugünkü konukları kim?

Programın bugünkü konukları da merak konusu. Sağlık, yemek, burç, magazin ve birçok konuda ünlü isimler yayında yerini almaya devam ediyor. Birbirinden değerli konukların ağırlandığı stüdyoda izleyicilere en doğru bilgiler verilmeye çalışılıyor. Ayrıca müzik ziyafeti de sürüyor. Canlı yayında yemekler yapılıyor, tarifleri anlatılıyor. Günün konukları ise henüz açıklanmadı. 


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 3 Mart Çarşamba İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Demet Akalın ile yakın arkadaşı Alişan'ın birlikte sunduğu programda yine binlerce kişi ekran başına kilitlenecek. Yayını kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için ise birçok alternatif bulunuyor. Star TV programın arşivlerini web sitesinden yayınlıyor. Diğer yandan Youtube'da da full olarak izleme şansınız bulunuyor. Sahip olduğunuz akıllı cihazlarda da kaydet butonu ile programı makine hafızasına alabilir ve seyredebilirsiniz. Digiturk Play ve Bein Connect uygulamaları ile de geri sarma özelliğini kullanarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?