Deniz Ateş Bitnel "Hangi takımlıydın?" sorusuna "Trabzonspor" yanıtını verdi!

Galatasaray ile Trabzonspor arasında oynanan karşılaşmada 4 kırmızı kart çıkaran ve Salih Dursun'un tarihe geçecek hareketi ile protesto edilen Deniz Ateş Bitnel, Konuşanlar'da ekranlara çıktı. Eski hakem, Hasan Can Kaya'nın sorularını yanıtladı.

TV 10.09.2021, 10:57 10.09.2021, 11:03 Burak ZİHNİ
Deniz Ateş Bitnel "Hangi takımlıydın?" sorusuna "Trabzonspor" yanıtını verdi!

EXXEN'de yayınladığı bölümleri ile izleyicilerinin karşısına çıkan Konuşanlar'da zaman zaman ünlü isimler de yer alıyor. Yeni sezonun hızla devam ettiği gösteri bugün platformdaki yerini aldı ve yine milyonlarca kişi tarafından ilgiyle izleniyor. Talk showun bu haftaki konuklarından biri de eski hakem Deniz Ateş Bitnel'di. Galatasaray ile Trabzonspor arasındaki derbide gösterdiği 4 kırmızı kartla birlikte adından hala söz ettiren Bitnel hakemliği bırakmıştı. Eşi ile birlikte Grand Pera'daki yerini alan Bitnel, Hasan Can Kaya'nın "hangi takımlıydın?" sorusuna "Daha önce sordular ama yanıtlamadım. Trabzonspor" cevabını verdi.


Deniz Ateş Bitnel'in eşi Sinem Bitnel de söz konusu süreçte çalıştığı bankada mobbing uygulandığını ve sonunda istifa ettiğini açıkladı.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138