Didem Arslan Yılmaz 13 Ekim Çarşamba izle! Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme SHOW TV Canlı İzle

SHOW TV ekranlarının sevilerek izlenen programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yeni bölümü televizyondaki yerini aldı. Birbirinden çarpıcı ve ses getirecek konular, ağızları açık bırakan yaşanmışlıklar, ailelerine hasret bireyler ve çok daha fazlası bu programda mutlu haberleri alabilmek adına umut bekliyor. Başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz da yardım elini uzatarak çözüme ulaşmalarına yardımcı oluyor. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 13 Ekim Çarşamba SHOW TV Canlı İzle alternatifleri haberimizde bulunuyor.

TV 13.10.2021, 14:35 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz 13 Ekim Çarşamba izle! Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme SHOW TV Canlı İzle

Başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz'ın uzun süren siyaset ağırlıklı progrma sunuculuğunun ardından keskin bir geçiş yaptığı ve bir süredir de oldukça olumlu tepkilerle yürüttüğü Vazgeçme yeni bölümüyle ekranlardaki yerini alıyor. Ülke gündemini dahi etkileyen ve her anı merakla seyredilen yayınlara imza atan Yılmaz yine seyircilerinin karşısına çıkacak. Midyeci Emre'nin ölümünden işlediği tüm dosyalara kadar elinden gelenin en iyisini yapacak olan deneyimli isim yine çözüme ulaşmaya çalışacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 13 Ekim 2021 Çarşamba SHOW TV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri detaylarda yer alıyor. Solmaz Çiftçi'den kan donduran iddia! "Babam ve amcam dayımı öldürdü" diyerek flaş sözlere imza atan Çiftçi'nin bu ifadeleri herkesi şoke edecek. Pencereden dayısının öldürüldüğünü izlediğini anlatan genç kadın yardım istedi. Diem Arslan Yılmaz da dosyayı açtı. Furkan stüdyoya geldi. Camdan atlayan ve sonrasında sır olan 5 yaşındaki İbrahim için genç Furkan; "Kayıp dualarıyla onu aradık. Aramalara hocalar da katıldı. Gözyaşlarıyla arandı" ifadelerini kullandı. Evli sevgilisine kaçan Elif, annesi ile yüzleşmek adına yayına bağlandı. Serkan'ın elinden tutan Elif'in bu tavırları herkesi şoke etti. Çıkan beraat kararı herkesi şoke etmişti. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15'te canlı yayınla Show TV'de! İyi seyirler dileriz.
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 13 Ekim 2021 Çarşamba izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 31 Ağustos 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138