Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 1 Aralık 2021 Çarşamba izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

SHOW TV'nin ilgiyle seyredilen programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme yeni bölümü ile yılın son ayındaki ilk bölümle izleyicilerin karşısına çıkıyor. "Evinize hoş geldim" sözleri ile açtığı yayınlarda birçok konuya değinen başarılı sunucu 310. bölümde de izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 1 Aralık 2021 Çarşamba izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 01.12.2021, 14:53 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 1 Aralık 2021 Çarşamba izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

SHOW TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de haftanın dördüncü bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Başarılı sunucu Didem Arslan'ın konuklarıyla izleyenlerin karşısına çıkacağı yeni bölümde yine birçok konu ele alınarak işlenecek.  Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 1 Aralık 2021 Çarşamba bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle seçenekleri haberimizde bulunuyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Mağdur mu suçlu mu?

Dün yayınlanan son bölümde izleyicilerin ağzını açık bırakan bir olay yaşandı. 2 çocuğuyla yaşayan Büşra Ünal, evlenmek istediği Alican tarafından şiddete uğradığını, 5 aylık hamile olduğunu ve kayınvalidesi ile kayınpederinin bebeği aldırmasını istediğini söyledi. Ayrıca Alican'ın farklı kadınlarla da mesajlaştığını anlatatarak birçok konuya değindi. Biri resmi diğeri evlilik dışı çocuğu bulunan Büşra Alican'ın ailesi tarafından sahte gelin olarak ilan edildiğini ve birçok yere fotoğrafının konulduğunu ifade etti.

Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme 19 Kasım Çarşamba
 


Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 1 Aralık 2021 Çarşamba izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 31 Ağustos 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?