Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 13 Aralık 2021 Perşembe 319. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

Türkiye'nin en çok seyredilen günlük reality programlarından biri olmayı sürdüren Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme yeni haftasına merhaba diyor. Birbirinden çarpıcı dosyaları ele alarak onları çözmeye çalışacak olan güzel sunucu Didem Arslan Yılmaz ve ekibi yine ilgiyle takip edilecek. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 13 Aralık 2021 Pazartesi 319. bölüm izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 13.12.2021, 14:56 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 13 Aralık 2021 Perşembe 319. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

SHOW TV'nin sevilerek seyredilen programlarından biri olan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme yepyeni bölümüyle seyredenlerin karşısına çıkıyor.  Türkiye'nin gündemine getirdiği konularla adından söz ettirmeyi başaran güzel sunucu Didem Arslan Yılmaz yine birçok olayı çözebilmek adına ekibi ve konuklarıyla birlikte sonuna kadar araştırma içerisinde olacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 13 Aralık 2021 Pazartesi 319. bölüm izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de dün neler oldu?


Didem Arslan Yılmaz ve ekibi yardım elini uzatmayı sürdürüyor. Yine öğrencilerin ve eğitimin destekçisi olan Global Medya, yüzlerin gülmesini sağladı. Yapılan yardımların devam edeceği programda sonrasında dosyalar işlendi. Kayıp Yasin'in bulunması için çalışmalar sürüyor. Ümmü Şahin bir umut çocuğunun bulunması konusundaki ümidini koruyor. Diğer yandan Konya'da halk da olaya tepki gösterdi ve hem Yasin'in bulunmasını hem de bu olayın çözüme kavuşmasını istedi.
 

Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme
 


Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 13 Aralık 2021 Pazartesi izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?