Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 16 Aralık 2021 Perşembe 322. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden çarpıcı konuları ekranlara taşımayı sürdüren başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz bugün de ilgiyle seyredilecek. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 16 Aralık 2021 Perşembe 322. bölüm izle alternatifleri haberimizde.

TV 16.12.2021, 14:49 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 16 Aralık 2021 Perşembe 322. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

SHOW TV'nin sevilerek seyredilen programlarından biri olan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme yepyeni bölümüyle seyredenlerin karşısına çıkıyor.  Türkiye'nin gündemine getirdiği konularla adından söz ettirmeyi başaran güzel sunucu Didem Arslan Yılmaz yine birçok olayı çözebilmek adına ekibi ve konuklarıyla birlikte sonuna kadar araştırma içerisinde olacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 16 Aralık 2021 Perşembe 321. bölüm izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de dün neler oldu?

Ümmü Şahin'in açıklamalarında flaş çelişkiler. Yasin Bey'den de şüphelenilen olayda küçük Yasin'in nerede olduğu merak edilerek bulunmak isteniyor. Ayşe Özbek ve Devran Özbek stüdyoda yerini aldı. Sosyal medya gelini de stüdyoya geldi ve kendini savunarak yaşananları anlattı. 

Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme
 


Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 16 Aralık 2021 Perşembe izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?