Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 18 Kasım Çarşamba izle

SHOW TV'nin ilgiyle izlenen programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yeni bölümü ekranlardaki yerini aldı. Birbirinden ilginç ve çözülmesi bekleyen konularla ilgili olarak çalışmalarını sürdüren Didem Arslan Yılmaz ve ekibi bugün de yakından takip edilecek. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 18 Kasım Çarşamba SHOW TV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri detaylarda yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizlerin de yorumlarınızı haberimize bekliyoruz. İşte günü detayları...

TV 18.11.2020, 12:24 18.11.2020, 12:46 Burak Zihni

Türkiye'nin en yeni reality programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de birbirinden çarpıcı dosyaların işlenmesine devam ediliyor. Haftanın dördüncü bölümünde yine elindeki dosyaları ekranlara taşımaya devam edecek olan başarılı televizyoncu, ekip arkadaşlarıyla birlikte önemli bir yayına imza atacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 18 Kasım Çarşamba SHOW TV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri detaylarda yer alıyor. Sizlerin de yorumlarınızı haberimize bekliyoruz. Öğle saatlerinde Türkiye'de yaşanan kötü olayların izini sürmek ve çözüme kavuşturma için ekip arkadaşlarıyla birlikte yola çıkan Didem Arslan Yılmaz bugün de yine seyircilerin karşısındaki yerini alacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin son bölümünde Gülsüm Hanım'ın öldürülmesine ilişkin olayın tanıtığı Galip Bey ilk kez canlı yayına çıktı. Olay yerinden yapılan canlı yayınla bağlantı yapılırken Galip Bey'in olaya ilişkin açıklamaları dinlendi. Gülsüm Aydın'ın ölümüne ilişkin komşusundan çarpıcı açıklamalar geldi. Yaşanan ölümle ilgili öldüren kişiyi herkesin bildiğini ancak sustuklarını ifade eden komşusu yeni soru işaretleri doğurdu. 4 gün önce kaybolan 3 çocuk annesi Sevim Aydın nerede? Eşi ve çocukları canlı yayında Sevim Aydın'ı ararken Sevim Aydın'ın eşinin açıklamaları yaptığı açıklamalarla soru işaretleri oluşturdu. Evlenme vaadiyle kandırılan, 2 kardeşe 170 bin lirasını kaptıran Tevfik Bey canlı yayında! Yabancı uyruklu abla kardeşe altın ve para kaptıran Tevfik Bey evlenme vaadiyle kandırıldığını dile getirdi. Kardeşi Hasan Akman'ı öldüren Ecevit Akman cinayetinin ardından ağabeyi Mehmet Alkan'a itirafta bulundu. Olayı abisine anlatan Ecevit Akman yengesi ile ilişkiye girdiği ve yengesinin bunu kaydettiğini ifade etti. Vicdan azabı çektiğini dile getirip mezarın başında itirafta bulunan Arzu Akman herkesi şok etti. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15'te canlı yayınla Show TV'de! İyi seyirler dileriz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 18 Kasım Çarşamba izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.atv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 12 Ocak 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?