Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 19 Ocak 2022 Çarşamba 346. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

SHOW TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yeni bölümü televizyondaki yerini alıyor. Hafta içi yayınlanan bölümleriyle Türkiye gündemine oturan programda Didem Arslan Yılmaz yine olayların üzerine giderek çözüme kavuşturmaya çalışacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 19 Ocak 2022 Çarşamba 346. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle alternatifleri haberimizde.

TV 19.01.2022, 14:58 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 19 Ocak 2022 Çarşamba 346. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

SHOW TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yeni bölümüne merhaba deniyor. Hafta içi günlerinde yayınlanmaya devam eden ve yüzlerce bölümdür de işlediği konularla gündemde yerini koruyan programın yeni bölümü sabırsızlıkla bekleniyor. Yaşananların bir an dahi kaçırılmamak üzere seyredilmek istendiği program hakkında araştırmalar da sürüyor. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 19 Ocak 2022 Çarşamba 346. bölüm izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.
 

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de dün neler oldu?

Bakkal ve muhtarın sırrı ne? Yasin'in kaybı sonrasında yaşananların ele alındığı dosyada Türkiye'nin önünde tüm gerçekler konuşuldu. Cep telefonunun gizemi de çözüldü. Ümmü'nün eniştesi canlı yayına bağlandı. Yasin'in bakkaldan kaybolup kaybolmadığı da işlendi. Vazgeçme ekibi konunun üzerine kararlı şekilde gitmeyi sürdürdü. Görümcesinin kabus yaşattığı Tuğba Yağmur sert ifadeler kullanmaya devam etti. 


Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme


 


Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 19 Ocak 2022 Çarşamba izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?