Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 23 Aralık 2021 Perşembe 327. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

Türkiye'nin en çok seyredilen gündüz programlarından biri olarak ekranlardaki yerini almayı sürdüren Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yen, bölümü izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden ilgi çekici konuları tartışılmaya ve incelenmeye devam edileceği günde yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 23 Aralık 2021 Perşembe 327. bölüm izle alternatifleri haberimizde.

TV 23.12.2021, 15:03 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 23 Aralık 2021 Perşembe 327. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

SHOW TV ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden bu yana hafta içi saat 15.00'da izleyenlerin karşısına çıkan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de yenir bölüm daha başlıyor. Çarpıcı konuları ve ilgi gören olaylarıyla gündemden düşmeyen yapım bugün de herkesi ekrana kilitleyecek. Yaşananların bir an dahi kaçırılmamak üzere seyredilmek istendiği program hakkında araştırmalar da sürüyor. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 23 Aralık 2021 Perşembe 327. bölüm izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de dün neler oldu?

Ümmü anlattıkça herkesin kafası karışıyor ve üzülüyor. Evlat acısının sönmeyeceğini ifade eden Didem Arslan Yılmaz, Yasin'in kaybolma ihtimalinin de bulunduğunu ve yaşadığının da haberinin alınabileceğini dile getirdi. Yasin'in kaybolduğu günle ilgili flaş gelişme ekranlara geldi. Yasin'in annesi mi babası mı yalan söylüyor? Babasının 3 bomba sorusu ne? Kuma gitti köle oldu... Türkiye'nin gündemine oturan bomba gelişme herkesi ekran başına kilitledi.


Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme


 


Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 23 Aralık 2021 Perşembeizle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?